PL / EN
JULIA BANAŚ W VOGUE CHINA (PAŹDZIERNIK 2016)

JULIA BANAŚ W VOGUE CHINA (PAŹDZIERNIK 2016)

Polka nieustannie nas zachwyca. Zobaczcie ją w nowym wcieleniu!

Jedną z głównych bohaterek październikowego numeru Vogue China została Julia Banaś.

 

Julia Banaś – wschodząca gwiazda modelingu

 

Młode pokolenie polskich modelek to coraz silniejsza reprezentacja. Zasila ją m.in. Julia Banaś, podopieczna agencji AS Management, o której ostatnio nieustannie głośno. Nie ma tygodnia, żebyśmy nie słyszeli o jej nowym projekcie. Dla przykładu, w ten czwartek pisaliśmy już o Julii jako o twarzy nowej kampanii kolekcji beauty Marca Jacobsa, a obecnie świetnie rozpoczęła sezon na Nowojorskim Tygodniu Mody.

 

Sesja w Vogue China

 

Premierę miała też niedawno sesja z jej udziałem dla chińskiej edycji Vogue`a. Na romantycznych ujęciach pośród natury Julii towarzyszy Alexandra Elizabeth Ljadov – zdjęcia wykonała dziewczynom fotografka Yelena Yemchuk. Bajkowe kreacje w stylu boho i z zacięciem vintage`owym wybrała stylistka Katie Shillingford, make-up zaproponowała Gemma Smith, a fryzury przygotował Raphael Salley.

 

Julii życzymy teraz przede wszystkim powodzenia podczas fashion weeków w najważniejszych stolicach mody i trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery. Jak patrzymy na dotychczasowe sukcesy – wiemy, że nie może być inaczej!

 

Widzieliście już kampanią Zary z Polką w roli głównej? Jeżeli nie, koniecznie nadróbcie zaległości:

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Julia Banaś | Vogue | Vogue China | sesja |

podobne artykuły