PL / EN
KATE MOSS OTWIERA „AGENCJĘ TALENTÓW”

KATE MOSS OTWIERA „AGENCJĘ TALENTÓW”

I nie będzie to "zwykła" agencja modelek!            

To była tylko kwestia czasu! Kate Moss otwiera własną agencję KMA Kate Moss Agency. Nie będzie to jednak zwyczajna firma rekrutująca modelki!

 

Kate Moss poza Storm Agency

 

W kwietniu tego roku 42-letnia ikona modelingu ogłosiła, że rozstaje się z rodzimą agencją Storm Models, która odkryła ją w wieku 14 lat i od tej pory będzie prowadzić swoją karierę samodzielnie. Okazuje się jednak, że Brytyjka nie zamierza skupiać się wyłącznie na własnej osobie.

 

Agencja Kate Moss

 

W wywiadzie dla Business of Fashion Kate Moss powiedziała: „Bardziej chcę się skoncentrować na zarządzaniu karierami innych niż tylko prowadzeniu agencji modelek. Tak naprawdę nie chcę ładnych ludzi, tylko osoby, które śpiewają, tańczą i grają – chcę tworzyć gwiazdy”.

 

Instagram Kate Moss

 

Mimo że obecnie Instagram odgrywa tak znaczącą rolę w świecie mody, sama Kate Moss nie miała do tej pory oficjalnego konta w social mediach. Teraz kiedy ruszyła KMA, wystartował również profil @katemossagency, który ma prowadzić sama założycielka.

 

 

Na tę chwilę branża spekuluje, że „agencja talentów” Kate Moss skupi się na nieznanych modelkach. Jak będzie – czas pokaże, ale my już nie możemy się doczekać pierwszych podopiecznych KMA!

 

fot. screen: http://www.katemossagency.com/

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Kate Moss | modelki | KATE MOSS |

podobne artykuły