PL / EN
GUCCI – KAMPANIA BIŻUTERII W STYLU BOHO NA WIOSNĘ LATO 2019

GUCCI – KAMPANIA BIŻUTERII W STYLU BOHO NA WIOSNĘ LATO 2019

Powrót kolorowej biżuterii! 

Nasze szkatułki wypełnią wyroby jubilerskie w duchu retro i boho – takie trendy zapowiada marka Gucci w swojej najnowszej kampanii biżuterii na wiosnę lato 2019. By jeszcze mocniej nakreślić wizję Alessandro Michele, do projektu zaproszono Florence Welch, gwiazdę muzyczną, której styl koresponduje z estetyką kampanii. Artystka na co dzień nosi ubrania z frędzlami czy kwiatami wpisującymi się w boho i hipisowski szyk.

GUCCI – FLORENCE WELCH W WIOSENNO-LETNIEJ KAMPANII BIŻUTERII 2019

Bohaterką kampanii biżuterii Gucci na wiosnę lato 2019 zostaje wokalistka zespołu Florence and the Machine, która jest silnie utożsamiana ze stylem boho. Gwiazda muzyczna doskonale wpisuje się w klimat najnowszych projektów jubilerskich włoskiej marki, stanowiących połączenie hipisowskiego looku z retro klimatem i królewską dostojnością. Całość fotografuje Colin Dodgson.

Gucci - biżuteria w kampanii włoskiej marki, wiosna lato 2019 (fot. Colin Dogson)

GUCCI – BIŻUTERIA W WIOSENNO-LETNIEJ KAMPANII 2019

W kampanii Gucci na wiosnę lato 2019, zobaczycie biżuterię pochodzącą z flagowych kolekcji Le Marché des Merveilles, Gucci Ouroboros, Gucci Flora i Dionysus. Składają się na nią m.in. naszyjniki, pierścionki i bransoletki z kolorowymi kamieniami, symbolizującymi ciepły sezon i radość. Florence Welch pozuje w fioletowej aksamitnej sukience i niebieskiej pelerynie, kojarzonej z królewską kolorystyką oraz tkaninami. Dostojność zostaje przełamana mnogością naszyjników i pierścionków z barwnymi akcentami, które idą w parze z kreacją pokrytą koralikami. W tym sezonie w temacie biżuterii, Gucci kieruje się filozofią „im więcej, tym lepiej”. Retro i boho szyk wyrażają plisowana różowa sukienka z zielonym wykończeniem oraz rude, rozpuszczone włosy z grzywką.

POLECAMY: ZŁOTA ERA HOLLYWOOD W KAMPANII GUCCI WIOSNA LATO 2019 

W galerii zobaczycie wszystkie zdjęcia z kampanii biżuterii Gucci na wiosnę lato 2019, inspirowanej estetyką boho i retro.

video

MACIEJ ZIEŃ – BACKSTAGE POKAZU „SWEET DREAMS”

tagi: Gucci | kampania | wiosna lato 2019 | biżuteria | Alessandro Michele |

podobne artykuły