PL / EN
GUCCI – HISTORIA MODY W KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2019/20

GUCCI – HISTORIA MODY W KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2019/20

Przenieście się do mody lat 50., 60., 70., i 80.! 

Kampania Gucci na sezon jesień zima 2019/20 stanowiła ukłon w stronę prêt-à-porter, które rozwijało się na przestrzeni lat. Alessandro Michele sięgnął więc do inspiracji z lat 50., 60., 70. i 80. W międzyczasie nie zapomniał o estetyce retro, do której tak często się odwołuje.

GUCCI – PRZESŁANIE W KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2019/20

„Fabuła mody zaczyna się od stołu kreślarskiego, a następnie przenosi się do warsztatów, gdzie następuje czas przymiarek, prób i wyszukiwania defektów. Jest to opowieść o umiejętnościach manualnych i materiałowych, wynikająca ze specyficznego know-how, które dziś zdajemy się dyskontować i przyjmujemy za pewnik” –  tak projekt zdefiniowała marka Gucci. Obrazy uchwycił Glen Luchford. Wspólne połączenie sił miało doprowadzić do pokazania mody zza kulis, której towarzyszy cały proces twórczy – już od etapu projektowania przez przymiarki w błyskawicznym tempie, aż do momentu sesji zdjęciowej.

Krata w kampanii Gucci jesień zima 2019/20 (fot. Glen Luchford)

GUCCI – STYLIZACJE W KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2019/20

Stylizacje w kampanii Gucci jesień zima 2019/20 przeniosły nas oczami wyobraźni w czasie. Modelki ubrano w damskie smokingi zainspirowane męskim szykiem, a garsonka na bazie mini spódnicy oraz marynarki z krawatem przypomniała o rewolucji modowej Mary Quant. Jednocześnie nawiązała do looku członków zespołu The Beatles. Przewodnim deseniem w moodbardzie Alessandro Michele była natomiast krata ukazana w wersji retro. Pojawiła się na płaszczach oraz marynarkach. W tym samym klimacie utrzymano okrycia wierzchnie z futrzanym kołnierzem, które zestawiono z kolorowymi spodniami. Nie zabrakło również sportowych inspiracji wyrażonych za pomocą barwnych dresów i sneakerów urozmaiconych o biżuterię z krzyżem. Ponownie przewidziano miejsce dla butów na platformie oraz lakierowanych torebek na łańcuszku.

POLECAMY: GUCCI - PASJA DO KOLEKCJNOWANIA SZTUKI W KAMPANII JESIEŃ ZIMA 2018/19 

W galerii prezentujemy kampanię Gucci na sezon jesień zima 2019/20 stanowiącą bogactwo inspiracji z różnych okresów w historii mody.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Gucci | kampania | jesień zima 2019/20 | TRENDY | Alessandro Michele |

podobne artykuły