PL / EN
ELISABETTA FRANCHI - MAGDALENA FRĄCKOWIAK W KOSMICZNEJ KAMPANII

ELISABETTA FRANCHI - MAGDALENA FRĄCKOWIAK W KOSMICZNEJ KAMPANII

Cukierkowy, różowy tweed i kombinezony zainspirowane modą lat 60.

Jesienno-zimowa kampania Elisabetta Franchi 2019/20 to podroż w czasie, dzięki której oczami wyobraźni przenosimy się zarówno do przeszłości, jak i przyszłości. Królują w niej kosmiczne trendy, takie jak winylowe buty czy sukienki o kroju litery A, zainspirowane modą lat 60.

ELISABETTA FRANCHI – KOSMICZNA KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Motywem przewodnim kampanii Elisabetta Franchi 2019/20 jest „Era Kosmosu”, do której odwoływali się projektanci mody już w latach 60. Podobnie jak pierwsze damy tamtych czasów, kobiety z Magdaleną Frąckowiak na czele wyrażają moc poprzez rzeźbiarskie i zmysłowe pozy. Jasne kolory i strukturalne kształty, ozdobione haftami, rozświetlają sylwetki bohaterek kampanii.

Elisabetta Franchi - Magdalena Frąckowiak gwiazdą kampanii jesteń zima 2019/20 (fot. Nima Benati)

ELISABETTA FRANCHI – GALAKTYCZNE TRENDY W KAMPANII

W kampanii Elisabetta Franchi 2019/20 dominują stroje w księżycowych odcieniach masła i kości słoniowej oraz mundury z hełmami i winylowymi butami. Fuksja, niebieski i zielony wyróżniają się na białym, trójwymiarowym tle statku inspirowanym filmem „2001: Odyseja kosmiczna”. Obecne w stylizacjach jest także logo, które staje się wzorem dla kurtek i mini-sukienek o kroju litery A. Krata tartan i tweedy zanurzają widza w surrealistyczny świat mody, w którym dominują kontrasty. Urok retro doskonale łączy się z nowoczesnym stylem, ukazując współczesną modę, będącą pomostem pomiędzy przeszłością, a przyszłością.

POLECAMY: MAGDALENA FRĄCKOWIAK

W galerii zdjęć prezentujemy kosmiczne inspiracje i stylizacje w kampanii Elisabetta Franchi jesień zima 2019/20, z udziałem Magdaleny Frąckowiak

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Elisabetta Franchi | kampania | jesień zima 2019/20 | TRENDY | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły