PL / EN
GUCCI DECOR – DRUGA WNĘTRZARSKA KOLEKCJA WŁOSKIEGO DOMU MODY

GUCCI DECOR – DRUGA WNĘTRZARSKA KOLEKCJA WŁOSKIEGO DOMU MODY

Eklektyzm wkrada się do naszych mieszkań. Zobaczcie w jakim wydaniu!

Dyrektor kreatywny włoskiego domu mody, Alessandro Michele, „ubiera nie tylko ludzi, ale i domy”. Zobaczcie, jakie propozycje stylowych dodatków do wnętrz przygotował na kolejny sezon!

GUCCI DECOR – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

Marka Gucci słynie z licznych reinterpretacji popkultury, które wtłacza w nową estetykę. W kolekcjach ubrań najczęściej pojawiają się kwiatowe printy vintage, babcine dodatki, androgeniczne garnitury oraz miks kolorów. W kilku słowach - przepych i artystyczna wizja mody. Podobne inspiracje Alessandro Michele przenosi na grunt designu i dekoracji wnętrz.

Kreator prezentuje już drugą kolekcję włoskiej marki, a w niej: nasycone intensywnymi barwami i wzornictwem świece, kadzidła, jedwabne parawany i żakardowe fotele  oraz ręcznie wykonane w Toskanii tapety. Linię rozweselają m.in. motywy zwierząt: kotów, psów i pszczół, które dodają całości nieco inflantylnego charakteru, jednak niejednokrotnie mają ukryte znaczenie. Są również wariacje na temat historii, sztuki i rzemiosła Włoch, dzięki czemu dodatki marki Gucci sprawiają, że przestrzeń staje się wypełniona jakby pamiątkami po przodkach. W kolekcji figuruje róż w mocnym cukierkowym wydaniu, ale także millenial pink, który jeszcze nie został zdetronizowany. Pojawiają się także inne mocne, orientalne kolory zieleni, niebieskiego i bordo. Ceny produktów wahają się w przedziale od 190 do 30 tysięcy euro.

POLECAMY:  ZARA HOME JESIEŃ ZIMA 2018/19

W naszej galerii prezentujemy pomysły na stylowe urządzanie wnętrz w wydaniu marki Gucci. Jak Wam podoba się eklektyzm w takiej formie?

video

BOTTEGA VENETA JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Gucci Decor | jesień zima 2018/19 | TRENDY | Alessandro Michele |

podobne artykuły