PL / EN
GISELE BÜNDCHEN W KAMPANII SONIA RYKIEL – SEZON JESIEŃ ZIMA 2014/2015

GISELE BÜNDCHEN W KAMPANII SONIA RYKIEL – SEZON JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Gisele Bündchen nie zwalnia tempa. Do listy jesienno-zimowych kampanii 2014/2015 z jej udziałem dołączyła właśnie najnowsza sesja wizerunkowa dla marki Sonia Rykiel. Zobaczcie!

Jesienno-zimowy sezon 2014/2015 zdecydowanie należy do Gisele Bündchen. Brazylijską top modelkę mieliśmy okazję zobaczyć w kampaniach najnowszych kolekcji takich marek, jak Emilio Pucci czy Isabel Marant. W zupełnie nowej odsłonie pojawiła się w ostatniej sesji wizerunkowej Balenciagi, a do jej bogatego portfolio właśnie dołączyła kampania marki Sonia Rykiel.

 

Przy tej okazji znana modelka pojawiła się przed obiektywem fotografa Juergena Tellera. W rolę dyrektor artystycznej i stylistki sesji wcieliła się niezastąpiona Katie Grand, która wyznała, że jej główną inspiracją zostały zdjęcia założycielki marki, Sonii Rykiel z lat 70.

 

„Istnieją takie bardzo eleganckie, czarno-białe ujęcia z jej udziałem w studio i na samochodzie, które przypomniały mi o pracach Juergena Tellera. Kiedy Juergen zgodził się z nami pracować, chcieliśmy zaangażować do kampanii kobietę z taką samą radością życia jak Madame Rykiel i oczywiście naturalnym wyborem była dla nas Gisele” – powiedziała Grand.

 

Efekty zobaczycie w naszej galerii.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Gisele Bündchen | Sonia Rykiel | kampania jesień zima 2014/2015 | Juergen Teller | Katie Grand | Gisele Bundchen |

podobne artykuły