Logotyp serwisu lamode.info
DITA VON TEESE DLA BARE NECESSITIES

DITA VON TEESE DLA BARE NECESSITIES

Kolekcja bielizny, której twórczynią jest znana gwiazda burleski Dita Von Teese, pojawiła się w ofercie sklepu Bare Necessities. Poznajcie szczegóły. 

Trudno jest wyobrazić sobie lepszych partnerów do współpracy, kiedy na horyzoncie pojawia się kolaboracja jednego z największych sklepów internetowych z bielizną Bare Necesssities oraz znanej gwiazdy burleski Dity Von Teese.

 

W ofercie Bare Necessities znajdą się wszystkie kluczowe kolekcje, stworzone specjalnie przez współczesną ikonę stylu retro, a wśród nich linie: Madame X, Man Catcher, Sheer Witchery oraz Star Lift. Co więcej, będą one dostępne w szerokiej rozmiarówce, co zdecydowanie otwiera markę na znacznie większą grupę klientek. Tym samym, Bare Necessities plasuje się w ścisłej czołówce sklepów, skoncentrowanych również na paniach o pełnych kształtach.

 

„Wierzę, że bielizna może być zarówno praktyczna, jak i ‘glamour’. Posiada moc, która pozwala czuć się kobiecie pożądaną, a co za tym idzie - być obiektem pożądania. Jednak ‘glamour’ nie jest przeznaczony tylko dla jednego typu kobiet; jest dla każdej kobiety, który go pożąda” – skomentowała swoją najnowszą współpracę Dita Von Teese.

 

Dodatkowo, ich wspólnemu projektowi towarzyszy specjalny konkurs dla fanów marki. Polega on na stworzeniu perfekcyjnego „kociego oka”, z którego znana jest Dita Von Teese. By zakwalifikować się do konkursu, na zdjęciu swojego makijażu, uczestnicy muszą dodać Instagramowe tagi:  @barenecessitiesdotcom oraz #DitaCatEye. Autorzy najlepszych pomysłów zostaną nagrodzeni produktami, sygnowanymi nazwiskiem Von Teese.

 

 

 

tagi: Dita Von Teese | Bare Necessities | bielizna |

podobne artykuły