PL / EN
GILES DEACON DLA PROCTER&GAMBLE FUTURE FABRICS 2013

GILES DEACON DLA PROCTER&GAMBLE FUTURE FABRICS 2013

Innowacja w dziedzinie pielęgnacji tkanin? Na imprezie P&G Future Fabrics 2013, projektant Giles Deacon zaprezentował swoją pierwszą kolekcję, którą można wyprać w pralce. To jednak nie wszystko!

Wiele projektów od najznamienitszych marek, mimo, że wykonane zostały z najlepszej jakości tkanin, nie nadaje się do prania w pralce. Często są zbyt delikatne i mogą ulec uszkodzeniu. Idąc z duchem czasów i przyglądając się ciągłemu rozwojowi technologii i mody, która często wymaga specjalistycznych technik czyszczenia, koncern Procter&Gamble postanowił jeszcze głębiej zaangażować się w polepszanie tych z pozoru zwyczajnych aspektów naszego życia jakimi są m.in. pranie oraz pielęgnacja odzieży.

 

Na zorganizowanej niedawno w Mediolanie imprezie Future Fabrics 2013 poświęconej markom Fabric Care, czyli Ariel i Lenor, światowa czołówka ekspertów w dziedzinie mody i pielęgnacji tkanin rozmawiała o jej naukowych aspektach. Zaprezentowała innowacje w produktach m.in. nowy płyn i kapsułki do prania, oraz 3-stopniowe podejście do materiałów składające się z czyszczenia, chronienia i wzmacniania ich, dzięki czemu dłużej będą wyglądać jak nowe. Omówiono także wszystkie wyzwania, jakie w czasie codziennej pielęgnacji napotyka na swojej drodze konsument.

 

Z okazji tego wydarzenia projektant Giles Deacon, nowy globalny konsultant P&G ds. mody, stworzył swoją pierwszą kolekcję, którą ze spokojem wypierzemy w pralce. Projektant, który, na co dzień pracuje z różnymi materiałami i zna się na tym jak mało, kto opowiedział o innowacjach w dziedzinie tkanin oraz o tym, w jaki sposób go inspirują i będą inspirować.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Giles Deacon | P&G | Procter&Gamble | Future Fabrics 2013 | kolekcja |

podobne artykuły