PL / EN
GEORGIA MAY JAGGER W KAMPANI H&M – BACKSTAGE

GEORGIA MAY JAGGER W KAMPANI H&M – BACKSTAGE

Zobaczcie jak wyglądały przygotowania do najnowszej, wiosennej kampanii sieciówki H&M, w której kolekcję będącą połączeniem muzyki i mody prezentuje modelka, która sama jest tego najlepszy uosobieniem – Georgia May Jagger.

Już nie możemy doczekać się efektów końcowych najnowszej ekscytującej kolaboracji giganta odzieżowego H&M, o której niedawno poinformowała marka. Do udziału w wiosennej kampanii zaproszono bowiem jedną z najbardziej charakterystycznych modelek – Georgię May Jagger. Córka słynnego członka grupy The Rolling Stones, Micka Jaggera prezentuje w niej kolekcję H&M Rock’N’Roll Mansion, która łączy w sobie zarówno zamiłowanie do mody jak i muzyki, dlatego królują m.in skórzane kamizelki, jeansowe koszule jak i dopasowane sukienki.

 

Wśród m.in. gitar i perkusji w eleganckiej rezydencji modelka stanęła przed obiektywem Terry’ego Richardsona, który najlepiej w świecie modowej fotografii wyczuwa stylistykę rock’n’roll, dlatego jesteśmy tym bardziej ciekawi ostatecznego wyglądu kampanii.

 

Zobaczcie zdjęcia z backstage’u i elementów kolekcji, które po części oddają to, czego możemy spodziewać się niebawem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Georgia May Jagger | Terry Richardson | H&M |

podobne artykuły