PL / EN
FREJA BEHA ERICHSEN PROJEKTANTKĄ?

FREJA BEHA ERICHSEN PROJEKTANTKĄ?

Duńska modelka próbuje swoich sił w projektowaniu mody i współpracuje z marką Mother. Sprawdźcie szczegóły.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że duńska modelka nie planuje podbijać wybiegów zbliżających się Tygodni Mody. Okazuje się, ze gwiazda pokazów mody, kampanii i pierwszych stron magazynów, nie bez powodu usunęła się w cień i co więcej, wcale nie odpoczywa. Choć w pracy modelki ma nieco luźniejszy grafik, na liście jej przyszłych planów pojawiły się nowe obowiązki. A mianowicie – projektowanie mody.

 

Freja Beha Erichsen współpracuje z projektantami marki MotherLelą Becker i Timem Kaedingiem przy tworzeniu ich najnowszej kolekcji, która będzie miała swoją premierę już we wrześniu. Projekty doskonale pasują do jej rockowego stylu. Pojawią się w niej m.in. wąskie spodnie dżinsowe, batystowe koszule oraz kurtki z syntetycznej skóry.

 

„Uznałam, że czuję się na siłach tworzyć coś, co noszę na co dzień, bo jak wiadomo nie jestem projektantką” - przyznaje.

 

10 % zysków ze sprzedaży kolekcji Mother, zostanie podarowana organizacji charytatywnej Lekarze Bez Granic, z którą Erichsen współpracuje od kilku lat.

 

Czy debiut otworzy nowy rozdział w życiu duńskiej modelki? Poczekamy, zobaczymy. 

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Freja Beha Erichsen | Freja Beha Erichsen projektantka | Mother kolekcja jesień 2013 |

podobne artykuły