Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI PIOTRA DRZAŁA – AMERICAN DREAM

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI PIOTRA DRZAŁA – AMERICAN DREAM

Pokaz kolekcji Piotra Drzała na sezon jesień zima 2012 podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź! Zobaczcie co zaprezentował projektant okrzyknięty podczas zeszłej edycji odkryciem sezonu.

Pokaz Piotra Drzała z pewnością należał do jednych z najbardziej wyczekiwanych podczas drugiego dnia FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź. Podczas październikowej edycji młody projektant zachwycił swoją osobą publiczność i został okrzyknięty mianem odkrycia sezonu. Jak wiadomo o wiele trudniejsze niż wypłynięcie, jest utrzymanie się na fali. Jak udało się to Drzałowi?

 

Kolekcja zatytułowana Go, now, here konsekwentnie lansuje niezobowiązującą i przemyślaną konstrukcyjnie i kolorystycznie modę męską, taką jaką z chęcią oglądalibyśmy na polskich ulicach. Całość inspirowana była zdjęciami starego, amerykańskiego footballu. Dominowały więc matematyczna geometria, miękka linia ramion i ciekawe akcenty w postaci kapeluszy z dużym rondem. Kolorystyka jak przyszło na kolekcję jesienną to szarości, czernie i beże z elementami ciemnego bordo i turkusu. Chociaż Piotr Drzał prezentował ją już wcześniej w ramach Lisboa Fashion Week, to od tego czasu została ona uzupełniona o kolejne modele. Pojawiły się między innymi pikowane kurtki i bluzy, które idealnie wpiszą się w klimat złotej, polskiej jesieni.

 

Na wybiegu zobaczyliśmy też kilka sylwetek damskich zachowanych w podobnym klimacie i stylu do swoich męskich odpowiedników, jednak zdecydowanie wolimy, gdy Drzał projektuje dla panów.

 

Nonszalancja, luz i styl – zajrzyjcie do galerii i zobaczcie propozycje projektanta na sezon jesień zima 2012.

 

tagi: Fashion Week Poland 2012 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | Piotr Drzał |

podobne artykuły