PL / EN
FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI PTASZEK FOR MEN– STRATY NA WOJNIE

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI PTASZEK FOR MEN– STRATY NA WOJNIE

Za mundurem panowie sznurem - pokaz kolekcji Ptaszek for Men na sezon jesień zima 2012 z niezwykłymi osobami w roli modeli podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź - musicie to zobaczyć!

Kolekcja na sezon jesień zima 2012 Ptaszek for Men kolejny raz zachwyciła nie tylko męską część publiczności. Projektantka przyzwyczaiła panów do oversize’owej mody w klimacie unisexu, odważnej, wyrazistej, ale nie sztucznie przerysowanej. Stąd jej kolekcje idealnie wpisują się w gusta zwłaszcza modeli, fotografów, dziennikarzy i ludzi ściśle związanych z branżą.

 

Tym razem inspiracją do kolekcji stały się między innymi wojskowe mundury. A jak to bywa na wojnie - straty muszą być. Stąd na poszczególnych ubraniach znalazły się „plamy”, koszule obok guzików zdobiły nity w kolorze złota, które wyglądały niczym dziury po strzałach z karabinu, a ręcznie farbowane nogawki spodni czy poły marynarek sprawiały wrażenie, jakby były zmoczone podczas ciężkiej przeprawy żołnierzy przez rzekę.

 

Fashion Week Poland 2012 - pokaz kolekcji Ptaszek for Men na sezon jesień zima 2012Fashion Week Poland Łódź kwiecień 2012 - pokaz kolekcji Ptaszek for Men na sezon jesień zima 2012/ fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

Na wybiegu zobaczyliśmy sylwetki, które odwoływały się do silnego, zdecydowanego i bardzo męskiego mężczyzny. I chociaż w tym sezonie wyraźnie zaznaczył się trend zapraszania na wybieg gwiazd – Monika potraktowała również to bardzo po swojemu. Zamiast znanych z pierwszych stron gazet twarzy po wybiegu kroczyli (poza modelami) jej znajomi miłośnicy twórczości – w tym Piotr Wojsznis czy Kamil Artur Piechowiak (ZIEŃ PR Manager). Największe brawa od publiczności zebrał jednak Mateusz Kaczorowski – z działu PR FashionPhilosophy Fashion Week Poland (mimo wszystko mamy nadzieję, że nie będzie chciał zmieniać zawodu)!

 

Kolekcja Ptaszek for Men sprawiła, że na moment odlecieliśmy!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Fashion Week Poland 2012 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | Monika Ptaszek | Ptaszek for Men |

podobne artykuły