Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI NATALII JAROSZEWSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2012

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI NATALII JAROSZEWSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2012

W lutym świętowała 10-lecie swojej marki, a na FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź, jako gość specjalny przedstawiła najnowszą kolekcję na jesień zimę 2012. Zobaczcie projekty autorstwa Natalii Jaroszewskiej.

„Moja najnowsza kolekcja na jesień-zimę 2012/2013 to połączenie ekskluzywnego stylu z wielkomiejskim szykiem. Projektując zawsze stawiam na kobiecość i sensualność. Tworząc kolekcję nie zapominam o współczesnych kobietach, dla których przygotowałam casualowy, a zarazem elegancki look” – tak polska projektantka Natalia Jaroszewska opisała swoją kolekcję na nadchodzący sezon, z której najnowsze modele zaprezentowała 22. kwietnia w Łodzi, na polskim Fashion Weeku, gdzie pojawiła się w charakterze gościa specjalnego.

 

Projektantka, która dwa miesiące temu świętowała 10-lecie swojej marki przedstawiła na wybiegu eleganckie stylizacje w konwencji casual, które idealnie sprawdzą się, na co dzień.  Przeważały, więc zwiewne i luźne kroje, bardzo kobiece i zmysłowe projekty w ciepłej i stonowanej kolorystyce, naturalnych odcieni brązu czy szarości.

 

tagi: Fashion Week Poland 2012 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | Natalia Jaroszewska | trendy jesień zima 2012 |

podobne artykuły