PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FASHION PR TALKS x HUSH WARSAW

FASHION PR TALKS x HUSH WARSAW

Huczne otwarcie sezonu w autorskiej modzie polskiej z udziałem największych autorytetów branży! 

8. już edycja największych targów fashion w Polsce to nie tylko najlepsza moda skupiona pod jednym dachem.

 

Anna Pięta i Magda Korcz, założycielki HUSH Warsaw łączą siły z Fashion PR Talks – platformą dyskusyjną oscylującą tematycznie wokół różnych zagadnień związanych z modą, której założycielką jest Fahion PR Girl czyli Olka Kaźmierczak. Wspólne przedsięzwięcie startujące 7 maja br. to inauguracja letniego sezonu w polskiej modzie autorskiej połączona z dwudniowym forum specjalistów branży.  

 

Panele dyskusyjne prowadzone przez autorytety z dziedziny mody dotyczyć będą takich tematów jak marketing i PR czy budowanie wizerunku marki i podzielone zostaną na dwie sekcje: BIZNES i WIZERUNEK oraz kategorie: „Jak to jest zrobione”, „Hello Spring”, „Master Talks”, „Fashion Talks”.

 

Wśród prelegentów znajdą się takie osobowości jak Ania Kuczyńska, ilustratorka Olka Osadzińska, czy dyrektor Mercedes Benz Fashion Week Ania Terej

 

„Połączenie mody i biznesu od początku leży w DNA HUSH Warsaw. Dlatego sezon wiosna-lato 2016 otwieramy nie tylko premierami autorskich kolekcji, ale i dyskusją o polskiej modzie. Angażując się w merytorycznie chcemy udowodnić, że moda staje się ważną częścią polskiej gospodarki.” – komentują założycielki HUSH Warsaw.

 

Olka Kaźmierczak, pomysłodawczyni cyklu spotkań Fashion PR Talks dodaje: „Fashion Talks x HUSH Warsaw to unikatowa okazja do nawiązania kontaktów z kreatywnymi liderami polskiej branży mody. Rozpoczynając dyskusję na temat profesjonalizacji sektora mody autorskiej w Polsce, tworzymy przestrzeń do wartościowych dyskusji i polemik na temat jego przyszłości.”

 

Lubimy!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: moda polska | fashion pr girl | hush warsaw |

podobne artykuły