PL / EN
WARSZTATY FASHION CAMP – PR I MARKETING W BRANŻY MODY

WARSZTATY FASHION CAMP – PR I MARKETING W BRANŻY MODY

Kolejna edycja cyklu szkoleń i wykładów Fashion Camp poświęcona tematyce PR-u i marketingu – dowiedz się więcej!

Od ostatniego spotkania w Studio 4Piętro nie minęło sporo czasu, a Fashion Camp już rusza z kolejną edycją! Tym razem tematyka będzie dotyczyć PR-u i marketingu w branży modowej, beauty i retail. Wykłady oraz szkolenia jak zwykle będą prowadzone przez profesjonalistów z obszaru mody i biznesu. W roli prelegentów zaproszenie przyjęli m.in.:

 

 

  • MARCIN RÓŻYC – dziennikarz, jego publikuje możemy znaleźć m.in. w Exklusivie, K MAGu, Wysokich Obcasach. Prowadzi warsztaty Fashion Writing podczas festiwalu Art&Fashion w Poznaniu, kurator projektów artystyczno-modowych.

 

  • BARBARA SOŁTYSIŃSKA – ekspert branży PR, pełniła funkcję prezesa agencji Livebrand PR Communications, wcześniej związana była z Grupą MSL. Projekty, które realizowała i nadzorowała, uhonorowane zostały licznymi nagrodami. Swoją wiedzą dzieli się podczas szkoleń i wykładów m.in. na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Warszawskiej Szkole Reklamy.

 

 

Nowością podczas spotkania będzie część warsztatowa! Dzięki niej wszystkie zdobyte informacje będziecie mogli wykorzystać w praktyce pod okiem profesjonalistów. Zadaniem FASHION CAMP jest przybliżenie wiedzy trudno dostępnej na polskim rynku osobom pragnącym poszerzać swoje kompetencje w zakresie branży fashion.

 


Szkolenie jest skierowane do projektantów, stylistów, przedstawicieli młodszej kadry działów marketingu firm branży modowej, beauty i retail, miłośników mody i wszystkich osób chcących poszerzyć swoje kompetencje potrzebne do prowadzenia biznesu modowego na najwyższym poziomie.

 

 

GDZIE? Studio 4Piętro w Warszawie

KIEDY? 25 – 26 stycznia

Koszt dwudniowego szkolenia – 450zł

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

KONTAKT:  julia@fashionweekend.pl   tel. 691 612 528

 

 

 

Fashion Camp Warsztaty

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Fashion Camp | Warsztaty Fashion Camp | Warsztaty branża mody |

podobne artykuły