PL / EN
FAIRY TALES - CZWARTY NUMER CARINE ROITFELD FASHION BOOK

FAIRY TALES - CZWARTY NUMER CARINE ROITFELD FASHION BOOK

W najnowszy wydaniu swojego magazynu Carine Roitfeld opowiada najsłynniejsze bajki! Wszystko z pomocą wielkiej mody i znakomitych nazwisk. Dowiedzcie się więcej o czwartym numerze CR Fashion Book.

Piękna i Bestia, Alicja w Krainie Czarów i Królewna Śnieżka w modowym wydaniu? Wszystko po to by przypomnieć nam bajkowe czasy dzieciństwa oraz historie znane i lubiane. To one stały się tematem przewodnim najnowszego, czwartego już, wydania magazynu Carine Roitfeld Fashion Book, któremu przez rozmiar, wagę i częstotliwość pojawiania się na rynku, bliżej jest rzeczywiście do tytułowej książki. Jednak na brak świetnych materiałów nie można narzekać – w końcu była naczelna francuskiego Vogue pracuje tylko z najlepszymi. Nie inaczej jest tym razem bowiem najsłynniejsze bajki opowiada wraz z najlepszymi fotografami w branży, modelkami oraz z pomocą mody z najwyższej półki.

 

Tradycyjnie magazyn Carine Roitfeld, który jest już w sprzedaży, ma dwie okładki, a co za tym idzie – dwie świetne okładkowe sesje. Na jednej z nich możemy zobaczyć Lindsey Wixson, a na drugiej Gugu Hadid oraz Shayne Curetona. Pierwsza z nich pochodzi z edytorialu E.T. inspirowanego słynną opowieścią o przyjaźni małego chłopca z przybyszem z innej planety. W numerze znajdziemy także bajkę napisaną i sfotografowaną przez Toma Forda specjalnie na potrzeby wydania! Edytorial „Flowers fo Fernando” opowiada o… bokserze. Natomiast Karl Lagerfeld podjął się tematu historii o Pięknej i Bestii, a przed jego aparatem stanęła Kate Upton.

 

Zobaczcie zapowiedzi kilku sesji w naszej galerii!

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Carine Roitfeld | Carine Roitfeld Fashion Book | Fairy Tales | Kate Upton | Tom Ford | Daphne Groeneveld |

podobne artykuły