PL / EN
EVAMOUR NOWE PERFUMY EVY LONGORII!

EVAMOUR NOWE PERFUMY EVY LONGORII!

Eva Longoria amerykańska aktorka wprowadza do sprzedaży swój kolejny zapach. Dowiedzcie się, co skrywać będzie flakonik perfum Evamour.

Aktorka Eva Longoria najbardziej znana jest ze swojej roli w kultowym serialu Gotowe na wszystko. W życiu zdaje się podążać tą samą dewizą.Chociaż wszystko wskazywało na to, że zostanie naukowcem, zaryzykowała wzięciem udziału w konkursie talentów i tym samym rozpoczęła swoją przygodę z show biznesem.

 

Niemal dwa lata temu w kwietniu na rynek wprowadzone zostały pierwsze perfumy sygnowane jej nazwiskiem. Kompozycja cytrusów, bergamotki, lilii wodnej to z jednej strony lekkość i świeżość z drugiej zaś zmysłowa kobiecość.

 

Już w kwietniu pojawią się kolejne perfumy aktorki – Evamour, które bazować będą na jabłku i czerwonej porzeczce. Longoria zdecydowała się na wprowadzenie nowego zapachu, ponieważ od dzieciństwa cierpiała z powodu uczulenia na niemal wszystkie aromaty i ciężko było jej dobrać z oferty rynkowej odpowiednie perfumy.

 

Potrzebujemy różnych zapachów, które odpowiadają naszym różnym nastrojom – komentuje aktorka. - Eva świetnie nadaje się do biura i pracy z ludźmi, z kolei Evamour jest bardziej wyrafinowany, idealny na wielkie wyjścia, gdy chcemy zrobić wyjątkowe wrażenie. – dodaje.

 

Perfumy Evamour będą kosztowały około 150 PLN.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Eva Longoria | Evamour | perfumy |

podobne artykuły