Logotyp serwisu lamode.info
NOWY ZAPACH MARCA JACOBSA - DOT

NOWY ZAPACH MARCA JACOBSA - DOT

Jest czerwony, jest słodki, zabawny i uwodzicielski, ma kropki i dwie siostry – dowiedz się więcej o nowym zapachu Marca Jacobsa!

W 2007 roku narodziła się Daisy, dwa lata później, w 2009 powstała Lola, teraz nadeszła kolej na Dot – „Nazywamy je siostrami. Lola jest siostrą Daisy, a teraz Dot będzie ich kolejną siostrą”- mówi słynny projektant, Marc Jacobs.

 

Amerykanin opisuje zapach jako soczysty, energetyzujący, uwodzicielski i eksytujący. To kombinacja czerwonych jagód oraz owoców pitaya. Jednak nie na tych nutach zapachowych koniec. Kiedy otwiera się mały, czarujący flakonik czuć zapach kwiatowego trio: suchodrzewiu, jaśminu i kwiatu pomarańczy. Głęboko wewnątrz natomiast znajduje się baza zapachu skomponowana z wody kokosowej, wanilii, drewna i zmysłowego piżma.

 

Najsłodszy element nowego zapachu Marca Jacobsa to flakonik. Swoim kształtem buteleczka przypomina biedronkę i siędzące na niej motyle. „Zadałem sobie pytanie: jaka powinna być Dot? Dla mnie powinna być ona czymś szykownym i czarującym. Kropka jest ponadczasowa, to wzór, który zawsze kochałem, okrągły kształt jest wprost przepiękny. Spodobał mi się pomysł skrzyżowania biedronki z motylem, sugeruje on wolność ducha, kobiecość i żartobliwość. I oczywiście biedronka przyponosi szczęście.”

 

Marc Jacobs Dot zostanie wprowadzony na rynek tej wiosny, będzie dostępny w buteleczkach o pojemności 30, 50 i 100ml. W dobrych perfumeriach  będzie można również kupić produkty do pielęgnacji ciała z tej samej linii, o tym samym zapachu.

tagi: Dot | Daisy | Lola | perfum | Marc Jacobs |

podobne artykuły