PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NOWY ZAPACH PURE DKNY VERBENA

NOWY ZAPACH PURE DKNY VERBENA

Dzięki nowemu zapachowi Pure DKNY Verbena amerykańska marka DKNY po raz kolejny wspiera działalność organizjacji CARE „Access Africa” zwalczającej biedę wśród kobiet na całym świecie.

W 2011 roku, wprowadzając zapach Pure DKNY Vanilla, amerykańska marka DKNY rozpoczęła współpracę z największą organizacją humanitarną zwalczającą biedę wśród kobiet na całym świecie, CARE „Access Africa”. Współdziałanie organizacji i domu mody polega na edukacji uprawiających wanilię Ugandyjczyków poprzez mikrofinansowy program oszczędnościowy organizacji CAREVillage Savings & Loan Associations (VSLA). W Ugandzie większość rolników stanowią kobiety, zakupując od nich niezbędną do produkcji perfum Pure DKNY Vanilla wanilię, Pure DKNY podjęła działanie mające na celu zabezpieczenie długoterminowej produkcji wanilii w Ugandzie.

 

W tym sezonie DKNY proponuje kolejny zapach z tej samej linii, Pure DKNY Verbena. Perfum ten cechuje przede wszystkim powiew wiosennej świeżości, silna woń cytrusowa i rześka nuta bazylii. Głównym składnikiem zapachu jest gatunek delikatnej rośliny, werbeny bazyliowej. Zioło, od wieków wykorzytywane jest do sporządzania zapachów i naparów. Tworząc Pure DKNY Verbena marka po raz kolejny podjęła współpracę z CARE „Access Africa”. Zakupując werbenę tym razem z Togo, gdzie również większość rolników to kobiety, organizacja i dom mody przyczyniają się do poprawy finansowej przyszłości kobiet żyjących w tych rejonach Afryki. Czyty i świeży zapach zamknięto w przezroczystym flakonie przypominającym kształtem kroplę deszczu, który zrobiony jest ze szkła w całości ulegającego recyklingowi.  

 

Pure DKNY Verbena jest dostępny w dobrych perfumeriach na terenie całego kraju od marca 2012 i kosztuje ok. 335 PLN (100 ml). 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: DKNY | Pure DKNY Verbena | CARE Access Africa |

podobne artykuły