PL / EN
ECCO – KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2011

ECCO – KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2011

W wiosenno-letniej odsłonie Ecco proponuje nam zaczerpnąć inspiracji z lat 70-tych. Stonowana kolorystyka, naturalne materiały – zobacz kolekcję modnych drewniaków duńskiej marki.

Charakterystyczne dla klimatu lat 70-tych drewniaki, powróciły do łask już w zeszłym sezonie. Wielu producentów przedstawiło również swoje projekty na chłodniejsze dni w sezonie jesienno-zimowym. Tego lata duńska marka Ecco także proponuje nam focus na te interesujące obuwie.

 

Chodaki po raz pierwszy pojawiły się na wybiegach właśnie w latach 70-tych. W tamtej dekadzie projektanci, podobnie jak społeczeństwo, szukali alternatyw dla otaczającej ich rzeczywistości. W modzie były zatem nie tylko fantastyczne kolory, ale również formy wykonane z naturalnych materiałów.

 

Projektanci Ecco ulegli inspiracji hippisowskimi trendami i stworzyli linię drewniaków, które nie tylko charakteryzują się naturalną kolorystyką i wykorzystaniem drewna, ale także dopracowanymi detalami. Dzięki zastosowanym ćwiekom, drewniaki nabierają wyraźnego i nieco punkowego charakteru. Obowiązkowo nośmy je w połączeniu z jeansami typu dzwony!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Ecco | kolekcja | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły