PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA - SHAYLA GIBSON

DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA - SHAYLA GIBSON

Shayla, urocza córka aktora i rapera Tyrese'a Gibson'a inspiruje nas dziś swoją letnią, dziewczęcą stylizacją.

Tyrese Gibson ma z pewnością na koncie kilka powodów do dumy. Po pierwsze jego kariera rozpoczęła się gdy miał zaledwie 17 lat, po drugie jako model miał szansę współpracować z takimi markami jak Coca-Cola, GAP czy Tommy Hilfiger, a od marki Guess otrzymał nawet kontakt reklamowy na wyłączność. Model i raper wydał także kilka płyt i zagrał w paru produkcjach - w tym drobny epizod we wspólnym teledysku Lady Gagi i Beyonce - Telephone.

 

Przystojny, czarnoskóry artysta najbardziej dumny jest jednak ze swojej córeczki Shayly. Mała piękność już od najmłodszych lat uczy się od rodziców, co oznacza dobry styl. Okazuje się, że nawet codzienna, plażowa stylizacja dla dziewczynki nie musi być przesłodzona. Podczas spaceru wraz z tatą po plaży w Malibu, Shayla miała na sobie piaskowe spodnie bermudy oraz t-shirt w kolorze brzoskwini, udowadniając tym jednocześnie, że prosta stylizacja też może być interesująca. Całość dopełniał jedynie "afro" kucyk na czubku głowy.

 

tl_files/kids/inspiracja dnia/DZIECIECA INSPIRACJA DNIA – SHAYLA GIBSON/EN_00971074_0760.jpgfot. East News/Tyrese Gibson i Shayla na plaży w Malibu

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Shayla Gibson | Tyrese Gibson | stylizacja dziecięca | moda dziecięca | |

podobne artykuły