Logotyp serwisu lamode.info
DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA - CLEMENTINE VAUGHN

DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA - CLEMENTINE VAUGHN

Clementine Vaughn, starsza córeczka top modelki Claudii Schiffer, miłość do mody odziedziczyła po słynnej mamie. Zobaczcie stylizację, za którą przyznaliśmy jej tytuł dziecięcej inspiracji dnia.

Marynarskie paseczki wespół z alpejskimi wzorami? W dziecięcych stylizacjach wszystko może się zdarzyć, a miks, który prezentuje córka Claudii Schiffer na pewno jest godny uwagi. To codzienny zestaw do szkoły, harmonijnie łączący wzory i kolory. Jasny odcień żółci na wełnianym sweterku koresponduje z granatem spódniczki i bielą koszulki polo. Dół wieńczą urocze białe skarpetki założone do skórzanych pantofelków małej damy.

 

Towarzysząca Clementine mama również zasługuje na aplauz - bardzo wąskie spodnie połączyła z brązowymi sandałami na płaskim obcasie, a do prostego kaszmirowego swetra dodała dużą chustę z frędzlami. Dobrze wyglądają też nieodłączone okulary muchy w stylu lat 70-tych.

 

 

tl_files/kids/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - CORKA CLAUDII SCHIFFER/EN_00971141_1141.jpgfot. East News/ Claudia Schiffer z córką Clementine Vaughn

tagi: Clementine Vaughn | Claudia Schiffer | stylizacja dziecięca | dziecko | inspiracja dnia |

podobne artykuły