PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TEKTUROWE MEBELKI DLA DZIECI MARKI LULLABY

TEKTUROWE MEBELKI DLA DZIECI MARKI LULLABY

Ekologiczne, innowacyjne, funkcjonalne i zapewniające sporą dawkę dobrej zabawy zarówno dla dzieci jak i ich rodziców – poznajcie tekturowe mebelki marki Lullaby.

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego dzieci wolą rysować po stole, niż po kartce papieru? Jeśli nie, to zrobili to za Was designerzy projektujący pod marką Lullaby, którzy postanowili ten znienawidzony przez dorosłych proceder zmienić w atut mebli, które tworzą. Kolekcja zrobionych z tektury elementów do wyposażenia dziecięcego pokoju jest bowiem idealnym rozwiązaniem dla maluchów, które chcą rozwijać swoje artystyczne pasje. Wykonane z białego kartonu meble można pokolorować w dowolny sposób, dzięki czemu pokój dziecka nabierze indywidualnego charakteru.

 

Wszystkie produkty wykonane są aż w 60% z materiałów pochodzących z recyklingu, same natomiast w 100% nadają się do ponownego przetworzenia. Jeśli przypadły Wam do gustu możecie je kupić za pośrednictwem sklepu Natural Kids.

 

Projekty marki Lullaby to połączenie funkcjonalności i innowacyjności – czy zdecydowalibyście się na takie meble do pokoju Waszego dziecka?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: eko | Lullaby | design | dziecko | meble dziecięce |

podobne artykuły