PL / EN
DUET TECHNOLOGII I MODY, CZYLI SONY X RISK MADE IN WARSAW

DUET TECHNOLOGII I MODY, CZYLI SONY X RISK MADE IN WARSAW

Wyróżnijcie się z tłumu dzięki innowacyjnej współpracy marek!

Ostatnia linia nausznych słuchawek Sony "h.ear on" stała się inspiracją do stworzenia modowego projektu wspólnie z RISK made in Wasaw. Nowa propozycja ma udowodnić, że zima w mieście nie musi ograniczać się wyłącznie do czerni i szarości. Projektantki polskiej marki – Antonina Samecka i Klara Kowtun zainspirowane kolorystyką i designem kolekcji słuchawek stworzyły oryginalny szalikokaptur, który może stanowić uzupełnienie każdego looku. „Jasne, że słuchawki mają przede wszystkim świetnie grać, ale naszym zdaniem muszą też wyglądać. Są takim samym wyznacznikiem szyku, jak torebka, czy biżuteria. Potrafią ustawić całą stylizację” – komentuje Antonina Samecka.

 

Szalikokaptur firmy na zewnątrz może pełnić funkcję kaptura by potem zmienić się w gustowny szal. Projekt przygotowany przez RISK made in Warsaw wyróżnia się również podszewką, która odpowiada żywej kolorystyce słuchawek z linii „h.ear on”. Poza funkcją stylowego dodatku, ma również inne zadanie – słuchawki nauszne są bardzo popularne w Polsce, jednak podczas chłodniejszych dni komfort korzystania z nich jest bardzo ograniczony. Nowa propozycja RISK made in Warsaw jest świetną alternatywą dla czapki, która nie zakłóca przyjemności płynącej ze słuchania muzyki.

 

Zestaw złożony z szalikokaptura i słuchawek h.ear on" będzie można nabyć na stronie RISK made in Warsaw od drugiej połowy stycznia 2016.

 

Sesja promująca współpracę jest autorstwa fotografa Szymona Brzóski, który specjalizuje się w modzie miejskiej. Zobaczcie jej efekty w galerii! 

 

video

CHANEL MAKEUP CRUISE 2018

tagi: Sony Risk made in Warsaw | słuchawki Sony | sprzęt Sony | RTV Sony |

podobne artykuły