PL / EN
DRUGI ZAPACH JIMMY CHOO - FLASH

DRUGI ZAPACH JIMMY CHOO - FLASH

Poznajcie nowe perfumy od Jimmiego Choo, które podobno mają zostać zapachem roku 2013 - teraz także Flash poza szpilkami marki będzie towarzyszyć kobietom na światowych salonach.

Przeszło dwa lata po premierze pierwszego zapachu Jimmy Choo, zatytułowanego na cześć marki, do sprzedaży wiosną przyszłego roku trafi kolejny.

 

Jak portalowi wwd.com powiedział jeden z dyrektorów kreatywnych Jimmy Choo, Simon Hollowayto marka, która powstała z miłości do butów, ale dorastała na czerwonym dywanie. Stąd najnowsze perfumy Flash mają być idealnym towarzyszem podbojów światowych salonów.

 

Jest to nowoczesny zapach skomponowany m.in. z nut różowego pieprzu, truskawek, jaśminu, białej lilii, tuberozy, białego drewna oraz tangeryny. Zamknięty zostały we flakonie, który zaprojektowano z myślą o dostarczaniu kobietom emocji jak przy zakupie nowej pary butów czy torebki. Jego kształt zainspirowany został modernistycznym szklanym żyrandolem z lat 70., stąd widać w jego szkle wyraźną grę świateł.

 

Flash swoją premierę będzie miał już w marcu 2013 roku i dostępny będzie jedynie w Stanach Zjednoczonych oraz na nordstrom.com i w sklepach stacjonarnych tej sieci. Do ogólnoświatowej sprzedaży trafi jesienią. Na rynku znajdziemy dwa rozmiary perfum - 60ml i 100ml oraz perfumowany balsam do ciała oraz żel pod prysznic.

 

Oczywiście promocji nowego zapachu marki towarzyszyć będzie od kwietnia we wszystkich mediach, kampania reklamowa autorstwa Stevena Meisela z udziałem modelki Natashy Poly.

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Jimmy Choo | Flash | Natasha Poly | Steven Meisel |

podobne artykuły