PL / EN
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU LAMODE.INFO

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU LAMODE.INFO

Poszukujemy dynamicznych i kreatywnych osób na stanowiskoFotograf oraz Rysownik. Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do zespołu LAMODE.INFO.

W związku z bieżącym rozwojem portalu LAMODE.INFO, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kreatywnych i otwartych osób na stanowisko - Fotograf oraz Rysownik.

 

 

Wymagania dla Fotografa:

 

- Zaangażowanie i pasja

- Wysoka kultura osobista

- Dyspozycyjność

 

W zamian oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w branży mody. Pokazy, gwiazdy, street fashion, autorskie sesje zdjęciowe – te i inne zadania staną przed Tobą otworem. Umożliwimy Ci wejścia za kulisy największych modowych wydarzeń w Polsce i za granicą oraz promocję Twojego nazwiska na łamach portalu LAMODE.INFO.

 

 

 

Wymagania dla Rysownika:

 

- Zaangażowanie i pasja

- Umiejętność przygotowywania ilustarcji do zadanego tematu

- Swoboda w stosowaniu różnorodnych technik - głównie akwarela

- Dyspozycyjność

 

W zamian oferujemy możliwość ilustrowania publikacji ukazujących się w serwisie oraz promocję Twojego nazwiska na łamach portalu LAMODE.INFO.


 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz portfolio na adres: karolina.kucharska@lamode.info. W tytule maila prosimy o wskazanie wybranego stanowiska. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: kariera | praca | ogłoszenie | LAMODE.INFO |

podobne artykuły