PL / EN
DIOR CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY – MŁODOŚĆ NOWEJ GENERACJI

DIOR CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY – MŁODOŚĆ NOWEJ GENERACJI

Licencja na młodość ukryta w naturalnym pięknie.

 

OD NIESKOŃCZENIE MAŁYCH ELEMENTÓW DO NIESKOŃCZONEJ MŁODOŚCI

Filozofię Dior determinuje nieustanna innowacja w świecie piękna. Od 50 lat formuły marki stanowią odzwierciedlenie tej wizji, a historia linii Capture jest jednym z najlepszych jej przykładów. Dior prezentuje swoje nowe przełomowe odkrycie: ilość komórek macierzystych w ludzkiej skórze to zaledwie 0,2% wszystkich komórek skóry, a w przeciwieństwie do tego, co do tej pory sądzono, liczba komórek macierzystych wcale nie maleje z czasem. Zmniejsza się natomiast ich potencjał energetyczny. Temu spadkowi towarzyszy obniżenie wszystkich funkcji komórkowych, a także witalności skóry.

Zdobyta wiedza zainspirowała Dior do stworzenia nowej gamy produktów przeznaczonych do pielęgnacji skóry, których działanie polega na przywracaniu energii komórkowej - Capture Totale C.E.L.L. Energy. Punktem wyjścia dla jej stworzenia było przede wszystkim wiodące odkrycie naukowe w dziedzinie komórek macierzystych, ale także wiedza na temat dobroczynnych właściwości natury, która pozwoliła nam rozszyfrować niebywałą moc regeneracji czterech kwiatów.

Opatentowana technologia przywraca witalność komórkom w głębszych warstwach skóry. Nowa pielęgnacja Capture wykorzystuje unikalny know-how w zakresie tworzenia formuł, który stanowi znak rozpoznawczy francuskiej marki. W jej laboratoriach powstają dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, nowoczesne i wyrafinowane produkty, łączące naturalność i zmysłowość ze skutecznością będącą podstawową wartością pielęgnacji Dior, a w szczególności linii Capture.

Gisele Bundchen, twarz linii DIOR Capture Totale C.E.L.L. Energy

BOGACTWO NATURY W IMIĘ PIĘKNA

Dior czerpie swoje składniki z bogactwa natury. Kwiaty będące najbardziej zaawansowanymi organizmami w królestwie roślin i posiadające niewyczerpywalne zasoby substancji aktywnych od zawsze inspirują naukowców marki w procesie tworzenia formuł pielęgnacyjnych.

Dział naukowo-badawczy Science Dior wyselekcjonował unikalny kompleks czterech kwiatów, które działają synergicznie w celu przywrócenia żywotności komórek i pobudzenia ich najważniejszych funkcji.

Longoza z Madagaskaru - roślina zaliczana do ekstremofilów, zdolna do życia w skrajnych warunkach i charakteryzująca się spektakularną mocą regeneracji (od 2006 roku kluczowy składnik wszystkich produktów z linii Capture Totale).

Piwonia z Chin - wykorzystywany w medycynie kwiat o tysiącu płatków, wyrażający swoją ponadprzeciętną skuteczność działania na wiele sposobów i wyróżniający się wyjątkowym kształtem: ekstremalnie cienka łodyga utrzymuje ciężar obficie kwitnących pąków, nie zginając się i nie łamiąc.

Biała lilia - kwiat, którego bulwa o wysokiej zawartości cukrów i fitosteroli magazynuje ogromne zapasy energii, umożliwiając roślinie regenerację w rekordowo krótkim czasie.

Chiński jaśmin - rodzaj niezwykle witalnej liany wyróżniającej się intensywnym wzrostem i kwitnieniem. Od wieków używana w medycynie chińskiej jako remedium na utratę energii.

Naukowcy Dior udowodnili, że kombinacja tych 4 bio-rewitalizujących kwiatów oferuje znacznie szersze spektrum proteomiczne. Ich uzupełniające się działanie umożliwia odtworzenie potencjału energetycznego i właściwości regeneracyjnych komórek macierzystych stanowiących swoiste „elektrownie” komórkowe. Nowa technologia Capture Totale C.E.L.L. Energy opiera się na połączeniu tych składników o niespotykanej sile działania.


CAPTURE TOTALE SUPER POTENT SERUM: ZWIEŃCZENIE WIEDZY I TECHNOLOGII  

Nowe Super Potent Serum zostało opracowane w sposób zapewniający maksymalizację działania przeciwstarzeniowego. Produkt w postaci koncentratu energii witalnej w butelce zawierającej kwintesencję technologii Capture Totale C.E.L.L. Energy stanowi kluczową formułę gamy. „Super Potent Serum jest zwieńczeniem wiedzy i technologii. Nigdy wcześniej nie dokonaliśmy takich postępów pod względem skuteczności działania i składu” – tłumaczy Bruno Bavouzet, prezes LVMH Recherche.

Dzięki aktywnej konsystencji wykazującej powinowactwo ze skórą, zapewnia intensywną regenerację, przywracając skórze jędrność i napięcie oraz skutecznie zwalcza wszystkie oznaki upływającego czasu.

Skład serum został wzbogacony o ekskluzywny kwas hialuronowy nowej generacji, charakteryzujący się niską masą cząsteczkową, poddany 4-krotnej transformacji w celu zwiększenia biodostępności, a tym samym ukierunkowanej penetracji i trwałości.

Formuła oferuje kompleksową i bardzo aktywną korekcję: skóra natychmiast staje się bardziej elastyczna, a zmarszczki wyraźnie wygładzone. Po 7 dniach stosowania, serum poprawia napięcie oraz przywraca skórze promienny blask. Efekt ujędrnienia utrwala się w miarę stosowania, a skóra jest naturalnie pełniejsza i napięta.


KREM CAPTURE TOTALE

Uniwersalny, świeży i jednocześnie gęsty krem zapewnia skórze wyjątkowy komfort. Został opracowany przy użyciu techniki mikro-fragmentacji. Ta zaawansowana technologia umożliwia „rozbicie” formuły do postaci mikrokropelek, aby zwiększyć biodostępność i powierzchnię aplikacji. Krem dosłownie stapia się ze skórą.

Ceramid uzyskiwany w procesie fermentacji biologicznej o właściwościach wypełniających poprawia funkcjonowanie bariery ochronnej skóry, otaczając skórę „kokonem” wywołującym uczucie komfortu. Naturalne oleje roślinne o wysokiej zawartości kwasów omega 3, 6 i 9 oraz kwasów tłuszczowych odżywiają i działają zmiękczająco.

Widoczne na powierzchni skóry oznaki starzenia w postaci drobnych bruzd i zmarszczek oraz utraty jędrności i jednorodnego kolorytu ustępują. Skóra się odradza, pomimo upływu czasu i zmęczenia, promienieje siłą i witalnością.


KREM CAPTURE TOTALE POD OCZY

Krem o konsystencji „drugiej skóry” odbudowuje okolice oczu. Lekka, niewidoczna na skórze formuła skutecznie koryguje wszystkie oznaki starzenia w tym szczególnie wrażliwym obszarze, zarówno w głębszych warstwach jak i na powierzchni: drobne zmarszczki, kurze łapki, cienie, opuchnięcia, utratę jędrności.

Roślinne fitosterole pomagają łagodzić podrażnienia tej szczególnie narażonej na działanie szkodliwych czynników strefy. Bogate w kwasy tłuszczowe masło z mango oraz regenerująca guma otrzymywana w procesie fermentacji biologicznej oferują niespotykane uczucie komfortu.

Spojrzenie jest pełne życia, młodsze i wypoczęte, bez oznak stresu i zmęczenia.


CAPTURE TOTALE LOTION-SERUM SAIN HAUTE PERFORMANCE

Zapewniająca uczucie natychmiastowego nawilżenia, błyskawicznie wchłaniająca się esencja nasycona aktywnymi składnikami stanowi pierwszy, niezbędny krok w rytuale przeciwstarzeniowym.

Cząsteczki wychwytujące wodę o różnych rozmiarach zapewniają dostosowany do potrzeb komfort. Witaminy, aminokwasy i lecytyna oraz substancje zmiękczające pochodzenia roślinnego o wysokim powinowactwie do skóry, dostarczają jej niezbędną dawkę energii.

Skóra jest nawilżona, jędrna i w lepszej kondycji. Po 7 dniach odzyskuje równowagę i miękkość.


CAPTURE TOTALE HAUTE PERFORMANCE

Kompleks innowacyjnych składników umożliwia oczyszczenie cery przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu nawilżenia naskórka. Jedwabisty w dotyku żel dosłownie ślizga się pod palcami, przekształcając się w kremową pianę w kontakcie z wodą. Wyjątkowo delikatna formuła eliminuje wszelkie zanieczyszczenia na powierzchni i w głębszych warstwach, chroniąc naturalną elastyczność skóry.

Skóra może w pełni oddychać, odzyskując świeżość, miękkość i blask. Twarz jest otoczona aureolą promiennego blasku.


NOWY RYTUAŁ TOTALE OPRACOWANY PRZEZ BIOLOGÓW DIOR

Począwszy od etapu tworzenia formuł aż po ich aplikację, nowy rytuał pielęgnacyjny Capture Totale C.E.L.L. Energy został opracowany przez biologów Dior zgodnie z wizją kompleksowego przeciwdziałania procesowi starzenia. Każdy składnik i każdy krok programu pielęgnacyjnego działa na zasadzie ścisłej synergii, aby przywrócić skórze kondycję i uczucie komfortu oraz działać dogłębnie.

Wszystkie formuły powstały w oparciu o technologię Bio-Cellular Technology i zostały uzupełnione o specyficzne substancje. Konsystencje zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby idealnie wnikały w skórę, stając się prawdziwą ucztą dla zmysłów. Subtelny zapach nut cytrusowych emanuje świeżością, a piżmowo-kwiatowe serce zapewnia otulające i kojące uczucie.  

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ DIOR

Wszystkie formuły Capture Totale C.E.L.L. Energy zawierają co najmniej 80% składników naturalnego pochodzenia, a także zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej czystości w trosce o równowagę skóry oraz w poszanowaniu dla środowiska. Ich komponenty, zatwierdzone i przetestowane przez toksykologów, są całkowicie bezpieczne (nie zawierają żadnych kontrowersyjnych14 substancji takich jak lotny silikon, oleje mineralne, BHT, itp.).

W imię poszanowania bioróżnorodności, Dior nieustannie dąży do zakładania własnych plantacji, aby zapewnić pozyskiwanie składników aktywnych z roślin uprawianych w jak najlepszych warunkach. We wszystkich Ogrodach Dior rośliny są uprawiane bez użycia nawozów sztucznych i pestycydów oraz podlegają ścisłym zasadom zbiorów i przechowywania.

Ponadto, zaprojektowano przyjazne dla środowiska opakowania – w linii Capture Totale C.E.L.L. Energy wykonane zostały z tektury FSC®, która podlega recyklingowi. Rozmiary zostały zmniejszone, aby obniżyć o 25% całkowitą masę kartonu użytego dla wszystkich produktów gamy. Butelki o bardziej zaokrąglonych kształtach zostały wykonane wyłącznie ze szkła podlegającego recyklingowi. Dodatkowo, zastosowane tusze są pochodzenia roślinnego.  

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: DIOR |

podobne artykuły