PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DIARY – KOLEKCJA EST BY ES. NA SEZON JESIEŃ 2013

DIARY – KOLEKCJA EST BY ES. NA SEZON JESIEŃ 2013

21 sierpnia, w warszawskim showroomie Tweed, miała miejsce prezentacja prasowa jesiennej kolekcji est by eS. Zobaczcie najnowsze propozycje polskiej marki!

Diary, najnowsza kolekcja projektantki marki est by eSGosi Sobiczewskiej, na pierwszy rzut oka wydaje się prosta i klasyczna. Dominują bawełny i dzianiny, utrzymane w oszczędnej i stonowanej kolorystyce. A jednak pod pozorem tej zwyczajności, kryje się coś więcej. Sugestywna jest tu już sama nazwa kolekcji – Diary, czyli pamiętnik, coś osobistego, własnego, coś, co kryje jakąś tajemnicę.

 

Żeby zrozumieć tę kolekcję, trzeba zwrócić uwagę na drobne detale, dokładnie przyjrzeć się krojom i fasonom. Taka właśnie dbałość o szczegóły stanowi siłę Diary. Paleta kolorystyczna, w której dominują czernie i szarości, zostaje przełamana odcieniami granatu, bordo, zieleni oraz białego. Pojawiają się wzory takie jak klasyczna jodełka, motywy retro ukrywają się na podszewce i zdobią koszule z kołnierzykiem, a na wykończeniach garderoby połyskuje cienka, złota nitka.

 

Im bardziej przyglądamy się całej kolekcji, tym lepiej dostrzegamy znajdujące się w niej kontrasty. Nowoczesne kroje spotykają się z retro estetyką, elegancja zostaje przełamana sportowymi akcentami, a denim pojawia się w niestandardowych odsłonach. Charakter kolekcji est by eS. dopełniają akcesoria, takie jak wiązane daszki z motywem ciemnej jodełki. Ta dwupłaszczyznowość kolekcji, a zarazem uniwersalność krojów daje nieskończoną możliwość komponowania całych stylizacji. 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: kolekcja Diary | est by eS. kolekcja jesień 2013 | Gosia Sobiczewska | Tweed Showroom | est by eS. |

podobne artykuły