PL / EN
MONIKA JAC JAGACIAK DLA WRZEŚNIOWEGO VOGUE ITALIA ALTA MODA

MONIKA JAC JAGACIAK DLA WRZEŚNIOWEGO VOGUE ITALIA ALTA MODA

Polska modelka Monika Jac Jagaciak pojawiła się w sesji opublikowanej w dodatku Alta Moda do wrześniowego Vogue Italia. Zobaczcie!

Przed obiektywem Camilli Akrans stanęła polska modelka Monika Jac Jagaciak, wystylizowana na piękne muzy z obrazów prerafaelitów. Sesja dla É Alta Moda emanuje romantycznym symbolizmem i mistycyzmem malarstwa Dante Gabriela Rossettiego i Johna Everetta Millaisa. Estetyka zdjęć jest utrzymana w jaskrawej palecie kolorystycznej czerwieni, żółci, oranżu oraz zielonego, a baśniowy charakter fotografii podkreślają detale, takie jak czerwone liście, owoce i motyle. Prerafaelici byli zafascynowani sztuką gotyku i quattrocento i widać, że w sesji pojawiają się echa takich inspiracji.  

 

Malarskość fotografii doskonale komponuje się z charakterem wysokiego krawiectwa. Pojawiają się hafty, koronki, zwiewne tiule, futro, kolorowe printy i aksamity, a stylizacje fryzur podkreślają warkocze. Ten niepowtarzalny klimat sesji to nie tylko zasługa fotografki Camilli Akrans. Brawa należą się również stylistce, Nicolettcie Santoro.

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Jac Jagaciak | Monika Jac Jagaciak | Camilla Akrans | Vogue Italia Alta Moda | Vogue Italia Alta Moda wrzesień 2013 |

podobne artykuły