PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DAYDREAMING - PARYSKA WYSTAWA MAGDALENY ŁAWNICZAK

DAYDREAMING - PARYSKA WYSTAWA MAGDALENY ŁAWNICZAK

Daydreaming to kolejna paryska wystawa zdjęć Magdaleny Ławniczak. Dowiedzcie się więcej! 

Magdalena Ławniczak już od ponad 5 lat sukcesywnie pracuje na swoje portfolio, na które do tej pory złożyło się wiele publikacji zarówno w zagranicznych, jak i polskich tytułach - m.in. The Wild Magazine, Stage Fashion, Fiasco, The Fashionisto, VIVA! Moda, K MAG, Fashion Magazine, Glamour, Elle czy MaleMEN. Po skończeniu studiów i odbyciu swojej podróży po Europie, postanowiła osiedlić się w Paryżu, gdzie już od 2 lat rozwija swoje umiejętności.
 

W tym roku w stolicy Francji, Ławniczak zorganizowała już swoją drugą autorską wystawę, a inaugurujący ją uroczysty wernisaż miał miejsce 26 czerwca. Jej najnowsza wystawa nosi tytuł Daydreaming, co jak przyznaje sama autorka, nie jest przypadkowe. - Przeglądając moje prace zauważyłam, ze wielu modeli na zdjęciach ma zamknięte oczy. Postanowiłam stworzyć wystawę wybierając właśnie te prace. Śnienie na jawie jest czymś niezwykłym. Warto pamiętać o tym, że mamy możliwość oderwania się od rzeczywistości właściwie w każdej chwili. 
 

Paryska ekspozycja Ławniczak spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że w conceptstore No Youth Control przy 41 rue des Dames, jeszcze do końca listopada będzie można obejrzeć zdjęcia zdolnej Polki. Czego natomiast, jeśli chodzi o arystyczne plany Magdy, możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości? - Fotografuję coraz więcej kobiet. Być może pojawi się też pomysł na wystawę.
 

Poniżej możecie obejrzeć krótką relację z wernisażu, wywiad z artystką, a w galerii- zdjęcia, które pojawiły się w ramach wystawy Daydreaming. Zobaczcie! 

 

 

 

 

Źródło:youtube.com


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Magdalena Ławniczak | wystawa Daydreaming | No Youth Control | wystawa | Paryż | fotograf |

podobne artykuły