PL / EN
DAVID GANDY ZAPROJEKTOWAŁ KOLEKCJĘ BIELIZNY DLA MARKS & SPENCER

DAVID GANDY ZAPROJEKTOWAŁ KOLEKCJĘ BIELIZNY DLA MARKS & SPENCER

Znany brytyjski model David Gandy stworzył kapsułową kolekcję bielizny dla Marks & Spencer. Poznajcie szczegóły.

Davida Gandy niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć w kampaniach sieciówki Marks & Spencer. Niedawno okazało się, że ich regularna współpraca doczekała się kolejnego etapu, w którym brytyjski model zaprojektuje specjalną kapsułową kolekcję bielizny dla znanej marki, zatytułowaną David Gandy for Autograph.

 

Znajdzie się w niej dwadzieścia osiem projektów bokserek, majtek i nocnej bielizny. Co więcej, w kampanii promującej ekskluzywną kolekcję, Gandy pojawi się również w roli modela.

 

„Partnerowanie tak wspaniałej brytyjskiej marce jak Marks & Spencer, wydaje się obecnie perfekcyjnym dopasowaniem. Współpracowaliśmy ze sobą przez kilka lat, stąd naturalną koleją rzeczy jest kolaboracja z nimi w tym zakresie” – powiedział model w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a.

 

„Byłem bardzo zadowolony z każdego etapu produkcji i czuję się dumny z rezultatów. Chciałem połączyć jakość materiałów, dobry dizajn, dopasowanie oraz element stylu, gdzie każda część wpisuje się w charakter mody basic” – dodał.

 

Biorąc pod uwagę ogromny sukces komercyjny wcześniejszej kolaboracji marki z Rosie Huntington-Whiteley (modelka stworzyła własną kolekcję bielizny Rosie for Autograph), kolejna współpraca Marks & Spencer może się okazać równie udana. O wszystkim przekonamy się już 18 września, kiedy kolekcja trafi do sprzedaży.

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: David Gandy | Marks & Spencer |

podobne artykuły