PL / EN
DAVID BECKHAM PONOWNIE DLA H&M - NOWA LINIA DLA MĘŻCZYZN I KOLEJNA ODSŁONA KOLEKCJI BODYWEAR

DAVID BECKHAM PONOWNIE DLA H&M - NOWA LINIA DLA MĘŻCZYZN I KOLEJNA ODSŁONA KOLEKCJI BODYWEAR

Znany piłkarz poszerza swoją współpracę ze znaną sieciówką! Poznajcie szczegóły.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów piłkarza oraz szwedzkiej sieciówki! Dziś marka H&M ogłosiła, że rozszerza swoją współpracę z Davidem Beckhamem, który od kilku sezonów przygotowuje dla niej kolekcje bielizny, a ostatnio zaprojektował ubranka dla dzieci. Tym razem zlecono mu nowe zadanie, by z kolekcji H&M Modern Essentials wybrał swoje ulubione ubrania. Tak powstała linia Modern Essentials selected by David Beckham, która opiera się głównie na podstawowych elementach męskiej garderoby jak koszule, t-shirty, spodnie czy kurtki. Będzie jej towarzyszyć kampania zrealizowana przez reżysera Marca Fostera.

 

– Jestem zachwycony rozszerzeniem współpracy z H&M. Wybrane przeze mnie ubrania z wiosennej kolekcji Modern Essentials świetnie uzupełnią męską garderobę. Marc Forster jest też jednym z moich ulubionych reżyserów. Już nie mogę się doczekać rozpoczęcia tej kampanii – tak o nowych projektach mówi David Beckham.

 

To jednak nie koniec nowości! Na wiosnę piłkarz przygotował także nową odsłonę kolekcji Bodywear, w której znajdziemy oprócz bokserek m.in. koszulki z długim rękawem czy podkoszulki. Obie kolekcje trafią do sprzedaży 5 marca.

 

Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie wybrane projekty z kolekcji H&M Modern Essentials selected by David Beckham oraz zdjęcia z kampanii Bodywear!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: David Beckham | Bodywear | kolekcjia Modern Essentials | Marc Foster | H&M |

podobne artykuły