PL / EN
DAVID BECKHAM PONOWNIE DLA H&M BODYWEAR

DAVID BECKHAM PONOWNIE DLA H&M BODYWEAR

Znany piłkarz po raz kolejny pojawia się w roli modela w najnowszej kampanii bielizny męskiej dla marki H&M. Zobaczcie!

Beckhamowie nie dają o sobie zapomnieć. Victoria patrzy na nas z okładki najnowszego Vogue Australia i wrześniowego Harper’s Bazaar Singapore, David pojawia się na billboardach, reklamujących najnowszą kolekcję H&M Bodywear.

 

Były piłkarz pojawił się po raz kolejny w kampanii męskiej bielizny dla szwedzkiej marki odzieżowej. W kolekcji znalazły się longsleevy z reglanowymi rękawami, tank topy, T-shirty, spodnie pidżamowe, spodnie dresowe i obcisłe bokserki. Wszystkie projekty zostały utrzymane w sportowym stylu. Są dostępne w sklepach H&M od 22 sierpnia.

 

Zdjęcia do najnowszej kampanii zostały zrobione w starej londyńskiej szatni na East End. Beckham bardzo zadowolony z efektów sesji Josha Olinsa, przyznał, że poczuł się jakby wrócił do swoich piłkarskich korzeni.

 

O tym jak się czuje w roli modela, wyznał portalowi Women’s Wear Daily„Bez względu na to, ile zrobię kampanii dla H&M, nie sądzę, żebym kiedykolwiek przyzwyczaił się do oglądania swoich zdjęć na billboardach”.

 

My patrząc na efekty sesji, chcemy, żeby David pojawiał się na nich jak najczęściej. Zgadzacie się z nami?

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: David Beckham | David Beckham H&M Bodywear | David Beckham H&M Bodywear jesień zima 2013/2014 | H&M Bodywear | H&M |

podobne artykuły