PL / EN
DAVID BECKHAM DLA H&M – KAMPANIA BIELIZNY WIOSNA 2014

DAVID BECKHAM DLA H&M – KAMPANIA BIELIZNY WIOSNA 2014

Dziś do sklepów H&M trafiła kolejna kolekcja bielizny sygnowana nazwiskiem brytyjskiego piłkarza. Zobaczcie Davida Beckhama w promującej ją kampanii!

Jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych i najlepiej ubranych mężczyzn na świecie. Na swoim koncie ma już owocną współpracę z marką H&M, a teraz przyszedł czas na jej kontynuację. Davida Beckhama po raz kolejny możemy podziwiać w kampanii promującej David Beckham Bodywear at H&M. Kolekcja na wiosnę 2014, która dziś 30 stycznia trafi do sprzedaży w wybranych sklepach to nie tylko propozycje na panów, ale także linia dla chłopców, o której pisaliśmy ostatnio. Znajdziemy w niej dziecięce koszulki, slipy, kalesony, szorty do spania i podkoszulki, a w męskiej – podkoszulki, slipy i pasiaste koszulki z długim rękawem.

 

Kampanii towarzyszy film reklamowy wyreżyserowany przez Nicolasa Windinga Refna, twórcę filmów „Drive” i „Tylko Bóg wybacza”, który zadebiutuje w czasie finały Super Bowl, 2 lutego. Milionowa widownia gwarantowana! O współpracy Beckham mówił tak: Praca nad nową kampanią dla H&M z Nicolasem Windingiem Refnem, jednym z moich ulubionych reżyserów, była niezwykłym doświadczeniem. Nicolas traktował mnie bez taryfy ulgowej – stworzyliśmy film pełen akcji, ukazujący najlepsze strony nowej kolekcji bielizny”. Nie mniej pochwał otrzymał on sam.

 

Bardzo mi się podobała praca z Davidem nad jego nową kampanią. Ma wrodzony talent do występów przed kamerą i był bardzo odważny, wykonując wszystkie sceny kaskaderskie. Kampania jest zabawna, błyskotliwa i widowiskowa, pokazuje też różne strony osobowości Davida – mówi Nicolas Winding Refn.

 

Jak tym razem, Waszym zdaniem, wypadł piłkarz w kampanii? Zobaczcie wideo zza kulis!

 

źródło: youtube.com

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: David Beckham | bielizna | kampania wiosna 2014 | David Beckham Bodywear at H&M | Nicolas Winding Refn | Super Bowl | H&M |

podobne artykuły