PL / EN
DAGA ZIOBER W KAMPANII SIMPLE CP WIOSNA LATO 2013

DAGA ZIOBER W KAMPANII SIMPLE CP WIOSNA LATO 2013

Piękne krajobrazy greckiej wyspy Kos, projekty w stylu elity lat 60. i piękna polska modelka Daga Ziober w obiektywie Maćka Kobielskiego – to przepis na sukces! Zobaczcie najnowszą kampanię marki Simple CP na wiosnę lato 2013.

Doczekaliśmy się! Już w grudniu na LAMODE.INFO pokazywaliśmy Wam zakulisowy materiał, który powstał przy pracy nad kampanią marki Simple CP na wiosnę lato 2013. Teraz możemy podziwiać już długo wyczekiwane efekty i poczuć wakacyjną atmosferę greckiej wyspy Kos. To jej krajobrazy posłużyły za tło Maćkowi Kobielskiemu, który po raz kolejny jest autorem zdjęć wizerunkowych marki.

 

Tym razem zamiast Moniki Jac Jagaciak propozycje Simple na kolejny sezon przedstawia Daga Ziober, która na brak pracy nie narzeka. Dopiero, co ukazały się kampanie Emporio Armanii i La Mania z jej udziałem. Sukienki, nakrycia głowy i ukochane przez projektantkę Lidię Kalitę okulary – wszystko to w stylu elit lat 60. Znajdziemy w najnowszej kolekcji marki. Więcej o projektach przeczytacie tutaj.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Daga Ziober | kampania wiosna lato 2013 | Simple CP | Maciek Kobielski |

podobne artykuły