PL / EN
DAGA ZIOBER W KAMPANII LA MANIA WIOSNA LATO 2013

DAGA ZIOBER W KAMPANII LA MANIA WIOSNA LATO 2013

Zobaczcie najnowszą kampanię marki Joanny Przetakiewicz. W kolejnym sezonie La Mania wraz z modelką Dagą Ziober przenosi nas na ciepłe południe Francji.

Od sierpnia czekaliśmy na efekty końcowe pracy przy najnowszych zdjęciach promocyjnych marki La Mania. Pisaliśmy już o materiale z backstage’u czy filmiku promującym kolekcję na wiosnę lato 2013 a dziś przedstawiamy Wam całą ekskluzywną kampanię!

 

Twarzą letnich projektów sygnowanych metką tego pierwszego polskiego domu mody została Daga Ziober z Model Plus, która prezentuje je niczym gwiazda starego kina. Kampania zrealizowana została w kurorcie na południu Francji gdzie ekipa zdjęciowa miała ogromne pole do popisu – piękną scenerię i imponujące jachty. Daga w kampanii przypomina ikonę Hollywood z przełomu lat 50. i 60. Królują chusty stylowo wiązane na głowie, baskinki, jednoczęściowe błyszczące body czy krótkie żakiety połączone z szortami z wysokim stanem oraz projekty z motywem przewodnim kolekcji – skrzydełkami.

 

Autorem zdjęć jest niezawodny duet polskiej fotografii Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek, którzy z pomocą stylizacji Michała Kusia stworzyli niezwykle luksusową kampanię obrazującą całe modowe DNA marki. To dowód na to, że Polska też może tworzyć kampanie i rozwijać swoją modę na światowym poziomie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Daga Ziober | La Mania | kampania wiosna lato 2013 |

podobne artykuły