PL / EN
CZY WIESZ, ŻE…

CZY WIESZ, ŻE…

… przyszła żona księcia Williama, Kate Middleton pracowała dla odzieżowej marki Jigsaw?

Urodzona w 1982 roku Brytyjka Catherine Elizabeth Middleton, narzeczona księcia Williama, pochodzi z miejscowości Reading. Jej ojciec, Michael Middleton, był dyspozytorem lotów w British Airways, ale w 1987 założył wraz z żoną firmę Party Pieces, zajmującą się rozprowadzaniem dekoracji i rekwizytów na przyjęcia.

 

Księcia Walii Williama Windsora Kate poznała w 2001 roku, na Uniwersytecie St. Andrews, gdzie przyszła księżna ukończyła kierunek historii sztuki. Ich związek ponoć zaczął się dwa lata później, w 2003 roku, jednak nie są to potwierdzone informacje.

 

W 2006 roku Kate Middleton przyjęła posadę nabywcy akcesoriów w brytyjskiej marce odzieżowej Jigsaw. Chwilę później pojawiła się plotka, że to stanowisko to jedynie przedsionek do kariery fotografki, która ponoć dużo bardziej interesowała Kate. Nauki miała pobierać u samego Mario Testino. Książę William przedstawił swoją przyszłą żonę słynnemu artyście – ten jednak zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek pojawiła się choćby wzmianka na temat jego współpracy z Kate.

 

Kate Middleton jest od 16 listopada 2010 roku  narzeczoną księcia Williama. W 2007 roku mieli się oni rozstać, by jednak ponownie pogodzić się rok później. Wszelkie informacje jednak są skrzętnie ukrywane przez samego księcia, który nie lubi rozgłosu i bardzo ceni sobie wolność osobistą.

 

Tym niemniej, w dniu ich ślubu (już określanym jako ceremonia stulecia!) pragniemy życzyć młodej parze wszystkiego najlepszego!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: osobowość | Kate Middleton |

podobne artykuły