PL / EN
CONSTANCE JABLONSKI W LOOKBOOKU H&M WIOSNA 2013

CONSTANCE JABLONSKI W LOOKBOOKU H&M WIOSNA 2013

Kolejna odsłona mini kolekcji H&M na wiosnę 2013 to przegląd wszystkich najpopularniejszych tendencji – od printów, po słodkie kolory wiosny, rockowy bunt czy wojskowe motywy, które w najnowszy lookbooku marki prezentuje m.in. Constance Jablonski.

Jeśli jeszcze z racji pogody mocno jesteście zakorzenieni w trendach zimowych i nie zastanawialiście się, w co zaopatrzycie swoją garderobę na kolejny sezon to marka H&M wychodzi Wam naprzeciw. Gigant odzieżowy już w lutym do swoich sklepów wypuści kolejną mini, śródsezonową kolekcję dedykowaną wiośnie 2013. Jak zawsze popularna sieciówka jest na bieżąco w najpopularniejszych trendach, które na pewno przyjmą się na ulicach wielu europejskich miast.

 

W nowym lookbooku wiosna 2013 możemy, więc znaleźć soczyste i pastelowe kolory, trochę rockowych fasonów i powrotu do ery grunge’u, motyw krzyża czy czaszki oraz dla przeciwwagi kwiaty i modne printy, wojskową zieleń czy panterkę. Najnowsze projekty prezentuje m.in. wzięta modelka Constance Jablonski oraz Charlotte Free, o której pisaliśmy m.in. przy okazji kampanii Uniten Colors of Benetton na 2013 rok.

 

Co widzielibyście w swojej garderobie wiosną?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Constance Jablonski | lookbook wiosna 2013 | H&M |

podobne artykuły