Logotyp serwisu lamode.info
CONDÉ NAST WYDAJE VOGUE BUSINESS

CONDÉ NAST WYDAJE VOGUE BUSINESS

Nowy tytuł obejmie „prądy rynkowe, ruchy kulturowe, trendy i technologie, które będą miały wpływ na przemysł mody".

Spis treści

1. VOGUE BUSINESS – CEL PROJEKTU 2019

Stworzony przez Condé Nast prestiżowy magazyn dla kobiet - „Vogue" - ukazuje się obecnie w 23 edycjach na całym świecie. W Polsce istnieje od 14 lutego ubiegłego roku. Na niektórych rynkach zagranicznych dostępny jest także „Men’s Vogue”. Teraz pojawi się kolejna nowość. W 2019 roku wydawnicza spółka wprowadza Vogue Business.

VOGUE BUSINESS – CEL PROJEKTU 2019

Redaktorem naczelnym Vogue Business ogłoszono Lauren Indvik, która wcześniej m.in. kierowała działem wiadomości w Vogue International.

Publikacje będą dostępne w formie internetowego newslettera, w którym nie przewiduje się miejsca na wyświetlanie jakichkolwiek reklam. Z czasem projekt ma zostać przekształcony w serwis, działający na zasadzie płatnej subskrypcji, dedykowanej firmom zainteresowanym prowadzeniem biznesu w branży mody i beauty. Condé Nast International zapowiedziała, że nowy tytuł obejmie „prądy rynkowe, ruchy kulturowe, trendy i technologie, które będą miały wpływ na przemysł mody". System finansowania projektu testowano przez kilka ubiegłych miesięcy w pilotażowym projekcie „Perspectives”. W efekcie zyskał 7 tysięcy subskrybentów.

W ramach projektu Vogue Business, pojawi się również strona internetowa, na której znajdziecie konkretne wydania. Wspomniane przedsięwzięcie ma być niezależne od Vogue, jednak korzystające z doświadczeń globalnej marki. W planach są także inne niż angielskie, wersje językowe.

POLECAMY: DLACZEGO PHILLIP PICARDI ODCHODZI Z TEEN VOGUE?

„Na rynku istnieje ogromne zapotrzebowanie na publikację B2B o modzie i luksusie w odniesieniu do tego, jak zmienia się nie tylko marketing, sprzedaż i handel, ale także same produkty” - powiedział w rozmowie z amerykańskim Business Insiderem Wolfgang Blau, prezes Condé Nast International.

tagi: Condé Nast | Vogue Business | Vogue | rynek | biznes |

podobne artykuły