PL / EN
CO SŁYCHAĆ U… MAGDY JASEK?

CO SŁYCHAĆ U… MAGDY JASEK?

Oficjalnie została twarzą kampanii Louis Vuitton, ale to dopiero początek. Przeczytajcie gdzie jeszcze niebawem zobaczymy niesamowitą modelkę Magdę Jasek!

Jej kariera rozwija się w niezwykłym tempie. Dla pracy przeniosła się do Nowego Jorku i wciąż kursuje między Stanami Zjednoczonymi a Europą. Rzadko bywa w Polsce, ale na brak zainteresowania narzekać nie może. Chodzi po największych światowych wybiegach a do swoich projektów angażują ją największe domy mody. W Polsce szerzej znana jest za sprawą kampanii marki Bohoboco, której już dwukrotnie była twarzą.

 

Magda Jasek (Free Models Agency) jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek, a kolejne sukcesy Polki są powalające. Wczoraj pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia z paryskiej kampanii Louis Vuitton, w której pojawiła się Magda oraz sesję dla magazynu Interview, a to jeszcze nie wszystko! Rudowłosą piękność zobaczymy także w kampanii Valentino na wiosnę lato 2013 oraz lookbooku Celine, który dopiero co skończyła realizować w Paryżu.

 

Czekamy na efekty końcowe i mocno kibicujemy Magdzie!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Magda Jasek | Celine | Valentino | Free Models Agency | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły