PL / EN
CHUBBY STICK MOISTURIZING LIP COLOUR BALM OD CLINIQUE W 8 NOWYCH KOLORACH!

CHUBBY STICK MOISTURIZING LIP COLOUR BALM OD CLINIQUE W 8 NOWYCH KOLORACH!

Osiem nowych ekscytujących odcieni i sprawdzona już odżywcza formuła – sięgnij po Chubby Stick Moisturizing Lip Colour od Clinique, barwne konturówki do ust, które już podbiły serca milionów fanów!

Heaping Hazelnut, Two Ton Tomato i Curvy Candy to tylko trzy z ośmiu nowych, przepysznych odcieni kultowej już konturówki do ust Clinque Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm, która stała się istnym gadżetem makijażystów i najlepiej sprzedającym się produktem do pielęgnacji ust w ofercie marki Clinique.

 

Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm to odżywcze balsamy do ust, które działają na wielu płaszczyznach – po pierwsze intensywnie nawilżają i odżywiają, po drugie soczyście koloryzują nasze usta, a po trzecie poprawiają humor, bo swym kształtem i kolorem przypominają kredki do kolorowania używane przez nas w dzieciństwie.

 

Wygodne opakowanie i mocno nawilżająca formuła sprawiają, że kosmetyk jest niezwykle łatwy w użyciu i niemal natychmiast czyni nasze usta bardziej miękkimi i jędrnymi. Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm został przetestowany dermatologicznie i w 100 % jest bezzapachowy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Clinique | Chubby Stick Moisturizing Lip Colour | konturówka do ust Chubby Stick Moisturizing Lip Colour | makijaż ust |

podobne artykuły