Logotyp serwisu lamode.info
Christmas Suite w warszawskim Hotelu Bristol już otwarty. Możesz go zarezerwować już dziś!

Christmas Suite w warszawskim Hotelu Bristol już otwarty. Możesz go zarezerwować już dziś!

Bristol Christmas Suite to pierwszy świąteczny apartament w Polsce. Legendarny Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw zaprosił do współpracy przy tym projekcie ekspertów marki Westwing – platformy zakupowej tworzonej przez pasjonatów designu dla miłośników pięknych i unikatowych wnętrz. 


Bristol Christmas Suite by Westwing to wyjątkowa przestrzeń, której estetyka skupia się wokół subtelnego stylu glamour, skąpanego w odcieniach beżu, kremu i złamanej bieli. Wyważona kolorystyka apartamentu świątecznego – jednego z narożnych apartamentów Deluxe z panoramicznym widokiem na Krakowskie Przedmieście, została uzupełniona dekoracjami w odcieniach zieleni, czerwieni i złota, które pięknie wybrzmiewają na ciepłym, neutralnym tle przestrzeni. Tak skomponowana paleta kolorystyczna stała się idealną bazą dla świątecznej stylizacji pełnej nie tylko przytulności, ale też szlachetnej elegancji będącej cechą charakterystyczną warszawskiego Hotelu Bristol. 

Apartament Westwing w Bristolu(fot. mat. prasowe)

fot. mat. prasowe Bristol x Westwing

„Świąteczny apartament w Hotelu Bristol to wyjątkowy projekt, który nie tylko podąża za najważniejszymi trendami w dekoracji wnętrz na okres bożonarodzeniowy, ale również podkreśla historyczny sznyt i wytworność hotelowego stylu, z którym od lat kojarzony jest Hotel Bristol” – mówi Marta Suchodolska, dyrektorka kreatywna Westwing Polska. 

Przytulny klimat we wnętrzu Świątecznego Apartamentu Bristol tworzą odpowiednie dodatki: poduszki w subtelnej kolorystyce, ręcznie tkany pled czy choinki mieniące się odcieniami złota, beżu i kremowego. Uzupełnieniem aranżacji są też elementy typowo świąteczne, jak girlandy, wieńce i figurki kultowych dziadków do orzechów.

Apartament na święta Westwing (fot. mat. prasowe Westwing)

fot. mat. prasowe Westwing x Bristol

„Co roku świąteczna aura przy Trakcie Królewskim oczarowuje warszawiaków oraz Gości odwiedzających stolicę. Bardzo się cieszymy, że Hotel Bristol znajduje się w samym centrum świątecznej atmosfery – a Bristol Christmas Suite przenosi ten wyjątkowy klimat do naszych hotelowych wnętrz. To propozycja dla Gości poszukujących unikalnej świątecznej przestrzeni na kameralne spotkania i pobyty” – mówi Magdalena Liwosz, marketing managerka Hotelu Bristol, Warsaw.

Apartament Świąteczny Bristol by Westwing można rezerwować w terminie od 8.11.2023 r. do 15.01.2024 r. na pobyty, sesje zdjęciowe oraz kameralne spotkania świąteczne.

Apartament na święta Westwing (fot. mat. prasowe Westwing)'fot. fot. mat. prasowe Westwing x Bristol

Zdjęcie głowne: mat. prasowe Westwing x Bristol

tagi: Westwing | Bristol | apartament świąteczny |

podobne artykuły