Logotyp serwisu lamode.info
CHARYTATYWNY PROJEKT TK MAXX I KAMILI SZCZAWIŃSKIEJ

CHARYTATYWNY PROJEKT TK MAXX I KAMILI SZCZAWIŃSKIEJ

Brytyjska marka wspólnie z polską modelką wspiera podopiecznych Akademii Przyszłości.

TK Maxx wraz z polską modelką Kamilą Szczawińską wspiera program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Poznajcie szczegóły i przyłączcie się do akcji!

 

TK Maxx jest partnerem strategicznym Stowarzyszenia WIOSNA i od połowy maja w sieciach sklepów brytyjskiej marki ruszyła kolejna zbiórka funduszy na rzecz programu prowadzonego przez organizację - AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. W ramach akcji, od 1 czerwca 2016 roku w sprzedaży TK Maxx dostępne będą charytatywne koszulki oraz torby z nadrukami rysownika komiksowego, Dennisa Wojdy. Projekt wspiera modelka Kamila Szczawińska, a uzyskany z niego dochód zostanie przekazany potrzebującym dzieciom.

 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to siostrzany program SZLACHETNEJ PACZKI, który już od 13 lat pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Inicjatywa uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom AKADEMII PRZYSZŁOŚCI dzieci nie tylko zyskują motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwsze.

 

Do 1 czerwca, czyli Dnia Dziecka, we wszystkich sklepach TK Maxx będzie trwała zbiórka funduszy na rzecz programu, a specjalnie oznaczone puszki na datki będą zlokalizowane przy kasach. W tym samym dniu w sieci pojawi się limitowana edycja t-shirtów i toreb, a widniejące na nich ilustracje są efektem konkursu „Kim chcesz zostać w przyszłości”, który w zeszłym roku TK Maxx zorganizował dla podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Twarzą kampanii charytatywnej jest Kamila Szczawińska.  „Od lat towarzyszy mi poczucie społecznej misji i chęć pomocy tym, którzy jej potrzebują. Z ogromną przyjemnością i z potrzeby serca angażuję się w działania charytatywne, bo wiem, że mogę przyczynić się do spopularyzowania tego typu inicjatyw. Dlatego, gdy TK Maxx zwrócił się do mnie z prośbą o wsparcie programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI z przyjemnością zgodziłam się na udział w akcji. Każde, nawet najmniejsze wsparcie, ma znaczenie, dlatego gorąco zachęcam do wspólnego angażowania się w budowanie szansy dla dzieci, które dzięki nam mogą zyskać lepszą przyszłość” - tłumaczyła swoją decyzję polska modelka.

 

Cena koszulek dziecięcych z ilustracjami Dennisa Wojdy – 34.99 zł i 39.99 zł

Cena koszulki damskiej z ilustracjami Dennisa Wojdy – 69.99 zł

Cena torby z ilustracjami Dennisa Wojdy – 4.99 zł

tagi: Kamila Szczawińska | TK MAXX |

podobne artykuły