PL / EN
CHANEL LE LIFT CRÈME YEUX – SPOJRZENIE PIĘKNE NA NOWO

CHANEL LE LIFT CRÈME YEUX – SPOJRZENIE PIĘKNE NA NOWO

Kultowa linia LE LIFT wzmocniona i skoncentrowana na pielęgnacji oczu.

 

Mademoiselle Chanel zapowiedziała produkty do pielęgnacji skóry będące czymś więcej niż tylko kosmetykami. Miały być stylem życia. Stylem, który zwiastuje odzyskanie kontroli nad własnym pięknem. Aktywny jak nigdy dotąd, pełen energii, pragnień i ambicji... Dziś kobiety chcą, aby ich wygląd odzwierciedlał ich prawdziwą tożsamość. Pragną prezentować nieskazitelną urodę w każdym wieku. Zamiast walczyć z czasem, wykorzystują go, aby ujawnić, kim są.

Nowa generacja produktów do pielęgnacji skóry LE LIFT pięknie harmonizuje z tym pewnym i opanowanym podejściem do życia i upływającego czasu. Zachęca kobiety do przejęcia kontroli nad swoim pięknem, bez konieczności wybierania między naturalnością, wizerunkiem a zmysłowością.

LE LIFT CRÈME YEUX

Pierwsze, co ukazuje się naszym oczom, to twarz. Obszar ten również pierwszy ujawnia oznaki starzenia i zmęczenia. Z biegiem lat pojawiają się zmarszczki i drobne linie, cienie i obrzęki, a także opadające powieki.

CHANEL Research zidentyfikowało wszystkie oznaki starzenia, które negatywnie wpływają na urodę skóry wokół oczu. Aby zapewnić ukierunkowaną reakcję na każdą z nich, ponownie opracowuje krem pod oczy w linii LE LIFT. Aby wyglądać młodziej i promienniej, wystarczą promienne oczy o gładkim i równomiernym konturze, pozbawione zmarszczek, drobnych linii, cieni i obrzęków. Dlatego LE LIFT Crème Yeux koncentruje się na utracie kolorytu i blasku skóry wokół oczu, zapewniając jednocześnie komfort i jednolitość. Specjalnie opracowany dla tego wyjątkowo wrażliwego obszaru, wygładzający i ujędrniający krem, łączy składniki botaniczne, w ich najbardziej skutecznych stężeniach, z formułami o wysokiej tolerancji, które są tak naturalne, jak to możliwe.


OPIEKUN SPOJRZENIA

Przy ponad 10 000 mrugnięciach dziennie, ciągle zmieniającej się mimice oraz wyjątkowo delikatnej i wrażliwej skórze, kontur oczu łatwo traci elastyczność i szybko się starzeje. Pojawiają się drobne linie, a pogłębiające się zmarszczki osiadają w kąciku oczu, między brwiami i pod oczami.

Aby wygładzić te zmarszczki i linie, jednocześnie ujędrniając skórę, CHANEL Research opracowało koncentrat lucerny, również obecny we wszystkich innych produktach do pielęgnacji skóry LE LIFT. Ten delikatny dla skóry, wysokowydajny składnik aktywny zapewnia działanie porównywalne do działania retinolu, zarówno na naskórku, jak i skórze właściwej. Reaktywuje produkcję kolagenu typu I, sprzyja komórkowej proliferacji keratynocytów i stymuluje różnicowanie naskórka. Dzięki natychmiastowemu efektowi napinającemu, powieka wydaje się uniesiona. Dzień po dniu okolice oczu stają się gładsze i bardziej jędrne. Oczy wydają się bardziej otwarte, młodsze i bardziej promienne.

TARCZA SKÓRY

Inne niedoskonałości wokół oczu to ciemne plamy i obrzęki. Niezależnie od tego, czy jest to efekt starzenia się skóry, czy braku snu, obrzęki zaburzają harmonię twarzy, sprawiając, że wygląda ona na zmęczoną. Podobnie cienie, z wiekiem coraz bardziej wyraźne. Z roku na rok skóra staje się cieńsza i bardziej przezroczysta, a mikrokrążenie ma tendencję do zmniejszania się.


Aby odświeżyć kontur oka, LE LIFT Crème Yeux proponuje kompleks fitoaktywny, który łącząc fitosomy escyny z ekstraktem z drożdży, działa zarówno na cienie, jak i obrzęki, odsłaniając promienne, świeże i wypoczęte oczy. Fitosomy escyny, których aktywna część pochodzi z nasion kasztanowca, chronią naczynia poprzez zmniejszenie przepuszczalności naczyń. Pomaga to zmniejszyć rozmiar worków pod oczami i ograniczyć ich powstawanie. Jeśli chodzi o ekstrakt drożdżowy, uzyskany w drodze biotechnologii, stymuluje on mikrokrążenie, a tym samym zmniejsza intensywność cieni. Równolegle połączenie pochodnej kwasu hialuronowego, gliceryny i polisacharydu wzmacnia działanie wygładzające, zapewniając natychmiastowe nawodnienie i efekt wypełnienia.

SIŁA DELIKATNOŚCI

Wzbogacona woskiem pszczelim i masłem shea, delikatna, topniejąca konsystencja LE LIFT Crème Yeux otula okolice oczu komfortowym, ujędrniającym welonem i doskonale przygotowuje skórę do makijażu. Delikatna dla oczu, bezzapachowa formuła nadaje się również do skóry wrażliwej. Po aplikacji, produkt natychmiast się wchłania i wyrównuje kontur oka oraz sprawia, że oczy błyszczą jeszcze bardziej.

PRAKTYKA DLA OCZU

Każdego ranka i wieczorem delikatnie nakładaj LE LIFT Crème Yeux opuszkami palców na całą okolicę oczu, w tym na górną powiekę. Aby uzyskać bardziej intensywny efekt, CHANEL zaleca jednoczesne stosowanie rewitalizatora LE LIFT Flash Eye. Ten potężny duet, składający się z niezwykle świeżego, witaminizowanego serum i płatków rewitalizujących przeciw zmęczeniu, nadaje oczom blask i natychmiastowy efekt upiększania.

Poznaj całą linię CHANEL LE LIFT i ciesz się pięknem skóry bez wieku!


fot. materiały prasowe

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Chanel |

podobne artykuły