Logotyp serwisu lamode.info
CEREMONIA ROZDANIA NAGRÓD GRAMMY

CEREMONIA ROZDANIA NAGRÓD GRAMMY

Jedna z największych światowych imprez – zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu! Kto się ubrał dobrze, a kto zaskoczył przeciętną stylizacją?

Tyle sław gromadzi się w jednym miejscu tylko kilka razy do roku – aktorzy, muzycy, producenci, projektanci i szeroko pojęci celebryci z całego świata obecni byli na 53-im rozdaniu muzycznych nagród Grammy.

 

Wielkimi zwycięzcami tego roku zostali między innymi Eminem za piosenkę Love The Way You Lie oraz w kategorii najlepszego artysty rapowego, Rihanna w kategorii najlepszego nagrania danceOnly Girl (In The World) i, oczywiście, Lady Gaga za teledysk Bad Romance i w kategorii artystki pop.

 

Nas jednak daleko bardziej ciekawiły kreacje gwiazd. I tak, najpiękniejszymi kobietami na czerwonym dywanie zostały: Florence Welch z zespołu Florence and the Machine w sukience Givenchy oraz Jennifer Hudson, spektakularnie odmieniona, w kreacji Versace. Pięknie prezentowała się również Ciara w sukience Emilio Pucci z wiosenno-letniej kolekcji. Pozytywnie zaskoczyła Kelly Osbourne, która wybrała kreację Tadashi Shoji – bardzo podba nam się jej nowy, dziewczęcy i świeży styl. Nie zabrakło też olśniewających Heidi Klum i Gwyneth Paltrow.

 

Spośród gwiazd, które nas rozczarowały najbardziej, wyjątkowo wytypowaliśmy Rihannę. Piosenkarka wybrała nieco dziwaczną sukienkę haute couture z najnowszej kolekcji Jean-Paul Gaultier. Także Kate Perry nie zachwyciła „ślubną” kreacją z ogromnym trenem, górę zastępował cekinowy top odsłaniający brzuch i skrzydła (sic!). Miley Cyrus wybrała natomiast kiczowatą sukienkę od Roberto Cavalli.

 

Pośród stylizacji z przymrużeniem oka wybraliśmy kreacje Nicky Minaj, której pomysłowość powoli zaczyna zagrażać ikonie stylu, Lady Gadze. Ta ostatnia, przebiła samą siebie, pojawiając się w… zamkniętym naczyniu! Publiczność zobaczyła ją dopiero na scenie. Odbierając nagrodę, miała na sobie czarny kombinez, długie botki oraz nieodłączne ciemne okulary.

 

Z panów najbardziej zaskoczył nas Lenny Kravitz, który zmienił się nie do poznania – ściął bowiem swoje legendarne „kędziorki”. Ciekawie wyglądał Ricky Martin, który do marynarki od smokingu dopasował… srebrne spodnie. Justin Beiber pojawił się, jak zwykle na takich imprezach, w garniturze. Tym razem wybrał jednak biały zestaw.

 

A Wy, jak oceniacie kreacje gwiazd na rozdaniu nagród Grammy?

tagi: gwiazdy | wydarzenia | Grammy |

podobne artykuły