PL / EN
CARMEN DELL'OREFICE I JON KORTAJARENA W SESJI DLA EL PALACIO DE HIERRO

CARMEN DELL'OREFICE I JON KORTAJARENA W SESJI DLA EL PALACIO DE HIERRO

Jedna z najstarszych modelek Carmen Dell'Orefice oraz hiszpański model Jon Kortajarena pojawili się w sesji dla meksykańskiego domu towarowego El Palacio de Hierro. Sprawdźcie!

Już w połowie lat 40. pojawiała się w sesjach dla najważniejszych magazynów mody. Karierę modelki rozpoczęła jako piętnastolatka, debiutując w 1946 roku na okładce amerykańskiej edycji Vogue’a. Regularnie pojawiała się na wybiegach Nowego Jorku, Paryża i Londynu. Od wielu dekad pozostaje inspiracją dla wielu znanych projektantów. 83-letnia Carmen Dell'Orefice to żywa legenda i prawdziwa ikona mody, która cały czas powiększa swoje portfolio o nowe sesje i kampanie marek odzieżowych.

 

Tym razem „najstarsza na świecie top modelka” pojawiła się u boku Jona Kortajareny przy okazji nowego katalogu meksykańskiego domu towarowego El Palacio de Hierro, promującego jesienno-zimowy sezon 2014/2015.

 

Na zdjęciach autorstwa Deana Isidro, Kortajarena wcielił się w rolę fotografa, przed którego obiektywem pozowała piękna Dell’Orefice.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie efekty sesji.

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Carmen Dell'Orefice | Jon Kortajarena | El Palacio de Hierro | Dean Isidro | Luisa Pena |

podobne artykuły