PL / EN
CARLSBERG – KAMPANIA „PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE ŚWIĘTA”

CARLSBERG – KAMPANIA „PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE ŚWIĘTA”

Zobaczcie, kto pojawił się na imprezie marki i jak Czesław Mozil sprawdził się w roli Mikołaja!

Prawdopodobnie najlepsze Święta z Carlsbergiem” to kampania duńskiej firmy zorganizowana po raz pierwszy i tylko w Polsce. 15 grudnia Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanęła świąteczna ciężarówka Carlsberga, która jako pocieszenie, w zamian za nietrafione prezenty mikołajkowe, rozdawała czteropaki piwa Carlsberg. Szczęśliwcowi, który otrzymał najgorszy prezent, został wręczony podwójny bilet na mecz polskiej reprezentacji podczas UEFA EURO 2016™ we Francji.

 

Świąteczną ciężarówkę Carlsberga odwiedziło mnóstwo osób, a wśród szukających pocieszenia po ostatnich Mikołajkach byli m.in. Maja Sablewska, Jessica Mercedes, Stuu Games, Spider’s Web oraz Człowiek Warga, którzy wymienili swoje nie do końca trafione prezenty na „prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie”. Zabawa w wymianę przeznaczona była wyłącznie dla osób pełnoletnich, po okazaniu dowodu tożsamości.

 

Nietuzinkowy Mikołaj Carlsberga, w którego wcielił się Czesław Mozil obdarował wszystkich gości schłodzonymi prezentami. Wśród najmniej trafionych upominków znalazły się wody kolońskie, naszyjniki od byłych już chłopaków lub osławione jako świąteczny prezent skarpety. Jessica Mercedes przyniosła ze sobą jeden z wielu kubków, które co roku otrzymuje, a Maja Sablewska z radością wymieniła wielką paczkę słodyczy na zielony prezent od Carlsberga. Człowiek Warga przybył do trucka z modnymi w nadmorskich sanatoriach sandałami, a Stu Games w zamian za czteropak rozstał się z pluszowym misiem. Spośród wszystkich, przyniesionych tego dnia prezentów został wybrany ten najmniej trafiony. Jego właścicielka Magdalena Wiśniewska, która przyniosła dużą piżamę w lamparcie cętki, oprócz piwa otrzymała podwójny bilet.

 

Zobaczcie fotorelację z imprezy!

video

DIOR WIOSNA LATO 2019

tagi: Carlsberg | kampania Carlsberg | prawdopodobnie Carlsberg | Czesław Mozil Carlsberg | nietrafiony prezent Carlsberg |

podobne artykuły