PL / EN
CARA DELEVINGNE W KAMPANII RESERVED WIOSNA LATO 2013 – WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

CARA DELEVINGNE W KAMPANII RESERVED WIOSNA LATO 2013 – WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

Jest ulubioną modelką projektantów, twarzą wielu kampanii i najbardziej rozchwytywaną Brytyjką. Teraz do swojego dorobku Cara Delevingne może dołożyć udział w najnowszej kampanii Reserved. Zobaczcie fantastyczne zdjęcia wizerunkowe polskiej marki!

Budoir Grunge, Lux Sport i Black&White – może jeszcze nie kojarzycie, z czym to powiązać, ale gwarantujemy, że to tylko kwestia czasu. Dlaczego? Bo oficjalnie zadebiutowała już najbardziej wyczekiwana polska kampania na wiosnę lato 2013.

 

Po wielu poprzedzających ją materiałach m.in. zdjęciach z backstage’u czy lookbookach kolekcji przedstawiamy Wam dziś efekt końcowy współpracy najpopularniejszej obecnie modelki Cary Delevingne z marką Reserved.


Ponad 30 zdjęć autorstwa Mateusza Stankiewicza zrealizowanych w słonecznym Miami przedstawia najnowszą kolekcję marki podzieloną wedle trzech trendów wyciągniętych wprost ze światowych wybiegów. Estetyka sportowa, bardziej grounge’owa czy może klasyczna czerń i biel – co wybieracie? My patrząc na rewelacyjne zdjęcia Cary z kampanii Be Inspired nie potrafimy się zdecydować!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Cara Delevingne | kolekcja wiosna lato 2013 | kampania wiosna lato 2013 | Reserved |

podobne artykuły