PL / EN
CARA DELEVINGNE W KAMPANII PEPE JEANS JESIEŃ ZIMA 2013/14

CARA DELEVINGNE W KAMPANII PEPE JEANS JESIEŃ ZIMA 2013/14

Kolejna kampania do kolekcji! Tym razem Cara Delevingne po raz drugi pojawiła się na zdjęciach Pepe Jeans na jesień zimę 2013/14.

Klimatyczne ulice zachodniej części Londynu, projekty słynnej angielskiej marki i jedna z najbardziej rozchwytywanych Brytyjek – czy istnieje lepsze połączenie? Już po raz drugi niekwestionowana „it girl” modelingu – Cara Delevingne została twarzą kampanii Pepe Jeans, tym razem na jesień zimę 2013/14. Choć to kolejny sezon, kiedy jest na szczycie nic nie wskazuje na to, że branża ma jej dość. Pojawia się w zasadzie wszędzie – od edytoriali po pokazy i kampanie m.in. DKNY Jeans, Fendi czy Mulberry.

 

Efekty kwietniowej pracy top modelki na planie zdjęciowym możemy podziwiać już, zatem w całości. Na zdjęciach Josha Olinsa przechadza się po Portobello Road i Notting Hill w towarzystwie George’a Alsforda. Jest bardzo londyńsko, a w wielkim futrze przypomina nam ikonę brytyjskiej mody – Kate Moss. Przed Delevingne w kampaniach Pepe Jeans mogliśmy podziwiać m.in. Alexę Chung i Siennę Miller.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Cara Delevingne | Pepe Jeans | George Alsford | John Olins | kampania jesień zima 2013/14 |

podobne artykuły